15.03.2023

Для перемоги над агресором Україні потрібне важке озброєння

Чим швидше Україна досягне паритету з росією по важкому озброєнню, тим швидше закінчиться війна українською перемогою.

На цьому наголосила голова правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко під час робочого візиту до США.

«А для цього нам потрібні важка броньована артилерія, протиповітряна артилерія стандартів НАТО, боєприпаси і обладнання. Тоді буде можливість продовжувати контрнаступальні операції, – сказала Ганна Гопко – Всі кажуть: Україна – щит Європи. Але давайте будемо чесними. Ми не хочемо бути щитом, тому що ми вмираємо. Україна стікає кров’ю. Дайте нам щити для кожного солдата України: це просто стандартна зброя, і ми зробимо внесок у глобальну безпеку. Ми хочемо врятувати життя, тому що люди, які зараз захищають Україну можуть загинути, а вони –  майбутнє України».

Вона підкреслила, що важливо пояснити всьому світу та мобілізувати ресурси політичної волі, громадської підтримки, щоб не дати цій російській фальші знизити рівень підтримки та розуміння того, чому перемога України відповідає стратегічним інтересам Заходу в глобальних спільнотах.

Окрім того, Ганна Гопко зазначила, що українська перемога – це не лише перемога над Росією.

«Йдеться і про розбудову сильних інституцій. Йдеться про верховенство права. Йдеться про успішну модель для всього демократичного світу: як Україна перемогла імперіалістичну Росію, а потім стала справжнім прикладом потужної демократії з усіма інституціями та іншими характеристиками».

На її переконання Україна повинна стати глобальним учасником демократії.

«Україна – багата країна з талановитими людьми. Наша роль – не просто бути хлібним кошиком чи піклуватися про безпеку світу. Я хочу, щоб нові покоління українців не зосереджувалися на тому, як перемогти Росію та імперіалізм, який повертається, а стали глобальним учасником демократії», – сказала Ганна Гопко.

Очільниця «АНТС» подякувала усім країнам, які вже визнали  російську агресію геноцидом.

«Я вдячна тим народам, які вже визнали російську агресію геноцидом. Чому це важливо? Тому, що мета Росії – знищити нашу націю. Століттями ми боролися за Волю. Ми постійно захищаємо наші цінності, навіть ціною величезних жертв. Частиною нашої ідентичності є свобода. росіяни нас не розуміють, бо мають імперіалістичний характер державності. Ми ж вважаємо, що краще померти за свободу, ніж бути в рабстві».

Зазначимо, що представники громадянського суспільства продовжують відстоювати інтереси України і нині очільниця «АНТС» Ганна Гопко, спільно з Оленою Галушкою, членом правління «Центру протидії корупції», Альоною Гетьманчук та Леонідом Літрою з центру «Нова Європа» перебувають у США. Делегація з України розповідає про Маніфест сталого миру та просить допомогти українцям зупинити російську агресію. Адже ЗСУ потрібна зброя для перемоги, і з кожним днем ця потреба стає гострішою.

Нагадаємо, що 2023 рік Ганна Гопко розпочала з адвокаційних візитів до Японії, Лондону, Мюнхену, Бельгії та Парижу.

Поділитись в соцмережах