04.10.2023

Журі проєкту HALLI 2.0 оголосило проєкти – переможці Ідеатонів

Це були неймовірні три дні – як для учасників та учасниць так і для журі, адже для багатьох команд  Ідеатони стали першим досвідом публічної презентації та захисту ідей. Іноді хвилювання заважало вкластися в 3 хвилини, відведені на виступ, іноді підводили техніка та зв’язок, але всі команди, що дійшли до етапу Ідеатонів, змогли впоратися із завданням та показати себе та свої проєкти якнайкраще.

Згідно з правилами, до наступного етапу HALLI 2.0 проходять 15 команд – по 5 з кожного Ідеатону. Саме вони отримають мікро гранти на доопрацювання своїх проєктів та уже відзавтра почнуть готуватися до головної події – Хакатону HALLI 2.0, який відбудеться в грудні. 

Повний перелік команд-фіналістіві тут.

Ми вдячні всім учасникам та учасницям, що доєдналися до HALLI 2.0. Всі команди та ідеї гідні того, щоб розвиватися та втілюватися в життя. Жоден учасник та учасниця та жоден проєкт не випадає з поля зору HALLI 2.0 – всі вони представлені в каталозі, який команда проєкту активно поширює серед потенційних партнерів, та всіх зацікавлених сторін, що можуть підтримати будь-яку ідею, представлену в рамках Хакатону.

Проєкт HALLI 2.0 реалізує ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС”” за фінансової підтримки NED.

Поділитись в соцмережах