27.03.2023

Відновлюємо Україну: очільники трьох громад поїхали до Італії

Мережа захисту національних інтересів «АНТС» спільно з Міжнародним центром української перемоги організували адвокаційну поїздку до Італії для представників трьох територіальних громад.

Мер Новгород-Сіверської міської громади Чернігівської області Людмила Ткаченко, голова Новобасанської об’єднаної територіальної громади, Чернігівської області Микола Дяченко, голова Шабської громади Павло Петренко та Максим Рябуха, Єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ перебувають зараз у Італії.

Керівник проєкту Наталія Федорович, яка нині разом з головами громад в Італії, розповіла, що заплановано десятки зустрічей та спілкування з журналістами.

Перші зустрічі відбулися з представниками влади Турину та проф. Джорджіо Рот (Giorgio Roth) президентом Інженерно-Архітектурного Інституту Університету Генуї.

Було обговорено можливості відбудови громад, покращення якості освіти, співпрацю у сфері бізнесу. Очільники українських громад розповіли про агресію росії та про те, чому важливо підтримати та допомогти Україні у цій війні.

Адвокаційний візит організовано громадською організацією Мережа «АНТС» з метою – допомогти українським громадам встояти під час війни та знайти партнерів за кордоном для відбудови та обміну досвідом.

В умовах війни партнерство та дружба з європейськими муніципалітетами – це важливий інструмент, який допоможе відбудувати українські громади.

Поділитись в соцмережах