Українці за кордоном: «Харизму.UA» та «Щоденник волонтера» покажуть у Словаччині

15 відеосюжетів проєктів команди Мережі захисту національних інтересів «АНТС» – «Харизма.UA» та «Щоденник волонтера» покажуть у Словаччині.

Про це повідомила Наталія Веселова, учасниця «АНТС».

«У грудні 2022 ми провели зустріч з редакторами телеканалу ta3, в результаті якої було досягнено домовленості, що в період з 20 січня по 5 травня 2023 на веб сайті та сторінках телеканалу в соцмережах буде розміщено 15 відеосюжетів проєктів «Харизма.UA» та «Щоденник волонтера» з субтитрами словацькою мовою. Це дозволить охопити значну аудиторію в Словаччині. Сторінка ta3 на фейсбуці налічує 211 тисяч читачів, у таіттері – 24,5 тисячі, в інстаграмі 11 тисяч, на youtube 36,8 тис. користувачів. Телеканал взяв у роботу наші відеопродукти, щоб ближче познайомити словаків з харизматичними українцями та з поточною ситуацією в Україні. Ми свідомо залишаємо озвучку українською і супроводжуємо відеоряд субтитрами словацькою. Глядачі відзначають подібність мов, ментальності та звичок українців та словаків. Це сприяє встановленню більш дружніх та тісних стосунків із нашими найближчими сусідами – словаками. Впевнена, що такими, хай і невеликими кроками, нам вдасться подолати потужну машину російської пропаганди і донести  правду до словацького суспільства», – каже Наталя Веселова.

До речі, перший сюжет «Харизма.ua» відзняли ще у лютому 2021 року. Ініціатор та ідейний натхненник проєкту – очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко. Загалом, у рамках проєкту відзнято та змонтовано понад 100 історії про харизматичних українців.

Перший же досвід зйомок за кордоном команда отримала в 2022 році, саме тоді у Словаччині було відзнято 15 відеоісторій про українців та словаків,  які своєю щоденною працюють на підтримку України та українців.

Поділитись в соцмережах