25 червня команда проєкту HALLI 2.0 презентувала онлайн-курс «Вступ до проєктів соціальних інновацій – від ідеї до сталого рішення», створений у співпраці з платформою громадянської освіти vumonline.ua.
«Цей курс — частина рішення проблеми недостатнього розуміння громадянськими активістами — початківцями сутності соціальних інновацій, з якою ми зіткнулися під час проведення хакатонів 2022 та 2023», — каже керівниця проєкту Наталія Тішкова, — «Ми з партнерами з Відкритого Університету Майдану спробували просто та стисло розкрити поняття “соціальні інновації”, а також покроково описати шлях втілення таких проєктів — від аналізу проблем до визначення впливу проєкту та його масштабування. Слухачі курсу також навчаться працювати з універсальним інструментом — Матрицею проєктів соціальних інновацій (SIP matrix — Social Innovation Project Matrix) — це схема, що дозволяє розмістити всі складові проєкту на 1-му аркуші для зручного управління та контролю».
Авторський колектив курсу щиро сподівається на те, що він стане у пригоді ініціативним групам, активістам, представникам громадських організацій та всім, хто прагне покращити якість життя у своїх громадах та шукає можливості для втілення своїх ідей.
Курс є безкоштовним та доступним усім користувачам мережі інтернет 24/7 на платформі vumonline.ua:
https://vumonline.ua/course/social-innovation-projects/
Довідково:
HALLI 2.0 — Hackathon for Leadership in Local Innovations — всеукраїнський інкубатор для виявлення, підтримки та впровадження інновацій на місцевому рівні. Проєкт реалізується ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС””за фінансової підтримки NED.
Місія проєкту: виявити нових лідерів/-ок громадянського суспільства та об’єднати їх у мережі змінотворців у процесі повоєнного відновлення України.
Мета: допомогти місцевим лідерам/кам, що мають життєздатні ідеї соціальних інновацій для своїх громад, втілити їх у життя.
Перший хакатон HALLI був успішно реалізований в 2022 році.