28.06.2024

Проєкт HALLI 2.0. презентував онлайн курс для соціальних інноваторів-початківців

25 червня команда проєкту HALLI  2.0 презентувала онлайн-курс «Вступ до проєктів соціальних інновацій – від ідеї до сталого рішення», створений у співпраці з платформою громадянської освіти vumonline.ua.

«Цей курс частина рішення проблеми недостатнього розуміння громадянськими активістами —  початківцями сутності  соціальних  інновацій, з якою ми зіткнулися під час проведення хакатонів 2022 та 2023», каже керівниця проєкту Наталія Тішкова, «Ми з партнерами з Відкритого Університету Майдану спробували  просто та стисло розкрити поняття “соціальні інновації”, а також покроково описати шлях втілення таких проєктів від аналізу проблем до визначення впливу проєкту та його масштабування. Слухачі курсу також навчаться працювати з  універсальним інструментом Матрицею проєктів соціальних інновацій (SIP matrix Social Innovation Project Matrix) — це схема, що дозволяє розмістити всі складові проєкту на 1-му аркуші для зручного управління та контролю».

Авторський колектив курсу щиро сподівається на те, що він стане у пригоді ініціативним групам, активістам, представникам громадських організацій та всім, хто прагне покращити якість життя у своїх громадах та шукає можливості для втілення своїх ідей.

Курс є безкоштовним та доступним усім користувачам мережі інтернет 24/7 на платформі vumonline.ua:

https://vumonline.ua/course/social-innovation-projects/ 

Довідково: 

HALLI 2.0 Hackathon for Leadership in Local Innovations всеукраїнський інкубатор для виявлення, підтримки та впровадження інновацій на місцевому рівні. Проєкт реалізується ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС””за фінансової підтримки NED.

Місія проєкту: виявити нових лідерів/-ок громадянського суспільства та об’єднати їх у мережі змінотворців у процесі повоєнного відновлення України.

Мета: допомогти місцевим лідерам/кам, що мають життєздатні ідеї соціальних інновацій для своїх громад, втілити їх у життя.

Перший хакатон HALLI був успішно реалізований в 2022 році. 

Поділитись в соцмережах