27.05.2023

Миколаїв отримав шість автомобілів для комунальних служб міста від Тайваню

Сьогодні, 27 травня, Миколаїв отримав шість автомобілів для комунальних служб міста та 5 кілометрів труб різного діаметру для покращення роботи водопроводу, що був пошкоджений через обстріли російськими військами. Дана гуманітарна допомога надійшла в місто від Посольства Тайваню.

Це стало можливим завдяки очільниці Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганні Гопко, яка восени минулого року була з адвокаційним візитом у Китайській республіці.

«Було підписано меморандум з урядом Тайваню та очільницею Мережі «АНТС» Ганною Гопко про співробітництво. Вже в березні мій заступник Коренєв разом з директором Василем Сегіном опрацювали документи, за якими визначили основні пріоритети Миколаєва. Вже сьогодні ми отримали труби та авто, які слугуватимуть місту. Всі автомобілі, які ми отримали, не тримаємо в гаражі для кращих часів, а вже одразу поїдуть працювати. Звичайно, вони прийшли на зміну тим авто, які поїхали на фронт», – зазначив мер Сєнкевич.

Транспорт закріплять безпосередньо за комунальними закладами міста. Це дасть змогу більш ефективніше працювати.

Автомобілі та труби до Миколаєва доставили очільниця «АНТС» Ганна Гопко та виконавчий директор «АНТС» Василь Сегін.

«Як співзасновниця Міжнародного центру української перемоги вперше відвідала Тайвань у кінці жовтня для участі в 11-й Глобальній асамблеї Світового руху за демократію, що зібрала понад 200 представників більш ніж 70 країн заради поширення демократичних цінностей та обміну ідеями щодо боротьби з авторитарними режимами. Асамблея стала плідним майданчиком як для перемовин, внаслідок яких Тайвань виділив новий пакет фінансової допомоги, так і загального зміцнення нових партнерських стосунків між Китайською Республікою та Україною», – розповіла Ганна Гопко.

Нагадаємо, що Мережа «АНТС» посприяла фінансовій підтримці Тайванем зруйнованих українських міст. Тайвань передав $1 млн прифронтовим містам –  Миколаєву й Херсону. Також Міністерство закордонних справ Тайваню передало українським громадам 100 тонн гуманітарної допомоги.

Окрім грошової підтримки, українська сторона також обговорила можливості майбутніх демократичних, зокрема цифрових, реформ та спільний для наших народів досвід протистояння авторитарним режимам країн-агресорів. Під час візиту Гопко Джозеф Ву, міністр закордонних справ Тайваню, пообіцяв надати додаткову допомогу в розмірі $56 млн. Кошти підуть на відновлення цивільної інфраструктури, зокрема шкіл та лікарень, відповідно до більш нагальних потреб українського народу та уряду.

Поділитись в соцмережах