«Кожна криза – це можливість змінити себе на краще»: Олександр Коваль

12 квітня 2024 року в ресторанному комплексі «Манго» (Волинська область, село Струмівка, вул. Рівненська, буд. 16) за участі Мережі захисту національних інтересів «АНТС» в межах проєкту «Зміцнення співпраці між органами місцевого самоврядування та підприємствами у сфері місцевого економічного розвитку територіальних громад Волинської області» (USAID «ГОВЕРЛА») відбувся тренінг «Розбудова стійкості та ефективне антикризове управління» для 10 цільових громад Волинської області: Рожищенської, Любешівської, Володимирської, Боратинської, Горохівської, Ківерцівської, Вишнівської, Локачинської, Шацької та Зимнівської.

До участі в тренінгу були запрошені представники органів місцевого самоврядування та бізнес-середовища партнерських громад регіону, які спільно з досвідченим експертом та викладачем Ужгородського національного університету Олександром Ковалем обговорювали базові аспекти антикризового управління та моделі конкурентного економічного відновлення громад.

Учасники тренінгу обговорювали функції антикризового управління та методи подолання кризових ситуацій, аналізували найкращі практики сценарного планування й створення деталізованих антикризових планів.

«Комплекс антикризових заходів – це в першу чергу про ґрунтовний аналіз поточної ситуації в громадах та набору чинників, які зумовили кризу. Важливо, щоб громади підвищували власну інституційну спроможність й комплексно підходили до планування власного економічного розвитку. Адже будь яка криза – це можливість змінити себе на краще», – зазначив Олександр Коваль.

Під час тренінгу здійснювались обговорення у форматі місцева влада – бізнес, що обумовило якісну дискусію та в чергове підкреслило зацікавленість усіх сторін до конструктивного діалогу та співпраці.

Поділитись в соцмережах