Регіональний форум «Співпраця задля відновлення»

Запрошуємо приєднатись до регіонального форуму «Співпраця задля відновлення»

Дата: 27 червня 2024 року.

Час: 09:30 – 15:20.

Місце: «Музей сучасного українського мистецтва Корсаків», м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.

З усіх питань щодо участі у форумі прохання звертатися за тел. +380507654353 або
ел.поштою vusenkoiuliia@gmail.com.

Міжнародний республіканський інститут та Мережа захисту національних інтересів «ANTS» запрошують вас взяти участь у регіональному форумі для обговорення питань співпраці місцевої влади, політичних партій, бізнесу та громадянського суспільства задля успішного відновлення громад під час війни та після перемоги.

Мета форуму:

Посилити взаємодію між місцевою владою, представниками політичних партій, лідерами приватного сектору та громадянським суспільством задля успішного відновлення громад. Форум сприятиме розробці ефективної регіональної політики відновлення та економічного розвитку.

Програма заходу включає:

  • Презентацію девʼятого всеукраїнського муніципального опитування МРІ: обговорення ключових висновків;
  • Обговорення ролі місцевих політиків у процесі відновлення та відбудови регіону. Презентація всеукраїнського опитування громадської думки «РАДА: наступне покоління»;
  • Дискусію «Місцева економіка під час війни в Україні»;
  • Панельну дискусію «ANTS» щодо формування суспільної програми розвитку України «Держави відповідальності та вдячності».

До участі у форумі запрошуються представники місцевої влади, політичних партій, бізнесу та громадянського суспільства, зацікавлені у налагодженні співпраці для вирішення питань відновлення місцевих громад під час війни та після перемоги.

Поділитись в соцмережах