Публічне обговорення стратегії Українського культурного фонду

Команда проекту «Відновлюємо Україну разом» – одні з ініціаторів публічного обговорення стратегії УКФ.

Український культурний фонд розробив та запропонував до громадського обговорення Стратегію 2023-2025 в червні цього року.  Враховуючи цінність та важливість УКФ для культурного сектору України, група експертів у галузі культури   ініціює публічне обговорення стратегії та напрацювання рекомендацій до неї.

Дата та місце

27.06.23, УКМЦ

Час

11:00 – 13:00

Тема події

Публічне обговорення стратегії Українського культурного фонду.

Питання до обговорення

Напрацювання рекомендацій щодо формулювання стратегічної мети УКФ. В нинішній редакції стратегії, на думку експертів, бракує чітко сформульованої мети ні на короткострокову, ні на середньострокову, ні на довгострокову (наскільки це можливо в умовах військового стану) перспективу.
Документ пропонує 4 стратегічні цілі:

  1. Актуалізація об’єднавчого потенціалу культури у захисті та формуванні цілісної національної ідентичності
  2. Посилення авторитетності культури як соціального інституту та утвердження її активної ролі в процесі відновлення та розвитку
  3. Інституційна розбудова та розвиток УКФ
  4. Просування української культури в міжнародний культурний простір

Кожна з цілей потребує обговорення та напрацювання конкретних рекомендацій щодо засобів реалізації та індикаторів досягнення.

Спікери та запрошені учасники:

Наталія Кривда  (модераторка) –  докторка філософських наук, професорка кафедри української філософії та культури Київського Національного університету імені Тараса Шевченка[1], сучасна українська філософиня та публічна інтелектуалка. Академічна директорка МВА програм Edinburgh Business School at House of Knowledge. Спеціалізується на темах історії культури, історії міфології, проблемах ідентичності та культурної пам’яті.

Лариса Артюгіна  (tbc) – українська кінорежисерка. Член Спілки кінематографістів України, Спілки театральних діячів України, творчого об’єднання Вавилон’13 та Асамблеї діячів культури України. Керівничка  громадської організації «Новий Донбас». Продюсерка docUA Platform – Платформа української документалістики. Дійсна членкиня Наглядової ради УКФ.

Лариса Петасюк – заступниця Міністра культури та інформаційної політики України.

Ольга Сагайдак (онлайн) – представниця Українського Інституту  у Франції

Галина Григоренко  (tbc) – заступниця Міністра культури та інформаційної політики України.

Євген Глібовицький (онлайн) – експерт з довготермінових стратегій засновник аналітичного центру pro.mova, учасник Несторівської групи

Тарас Самчук (tbc)  – аналітик УКФ

Поділитись в соцмережах