Маріанна Онуфрик: «Соціальна політика без популізму: як потрапити в ЄС і задобрити українського виборця»

Анонс-запрошення на зустріч з Маріанною Онуфрик – експерткою проєкту Euroscope ГО «АНТС», головою організації «Соціальна Синергія», заступницею голови правління ГС «Українська мережа за права дитини», співзасновницею ГС «Ліга сильних»

Європейські студії АНТС 

У співпраці з Фондом родини Богдана Гаврилишина 

 

Анонс-запрошення на зустріч з Маріанною Онуфрик – експерткою проєкту Euroscope ГО «АНТС», головою організації «Соціальна Синергія», заступницею голови правління ГС «Українська мережа за права дитини», співзасновницею ГС «Ліга сильних»

Субота, 6 травня 2023 року

Початок  об 11-00

Київ, офлайн.

Попередня реєстрація для участі обов’язкова. Адресу місця проведення заходу буде повідомлено на електронну пошту, вказану при реєстрації.  

Форма для реєстрації https://forms.gle/z1sBdevVgPo7mHHr9

Запрошуємо на зустріч з Маріанною Онуфрик – експерткою проєкту Euroscope ГО «АНТС», головою організації «Соціальна Синергія», заступницею голови правління ГС «Українська мережа за права дитини», співзасновницею ГС «Ліга сильних».

Тема зустрічі – «Соціальна політика без популізму: як потрапити в ЄС і задобрити українського виборця».

Захід здійснюється в рамках проєкту Програми «MATRA» / «Ключові засади ефективного шляху України до ЄС: моніторинг, співпраця, освіта».

Для довідок просимо звертатися до Олени Сас olena.sas@ants.org.ua  063 617 43 01

 

Додаткова інформація:

Європейські студії АНТС – це унікальний підхід до просвіти перспективної української молоді, занурення слухачів до теорії та практики європейської інтеграції.

Він полягає в поєднанні  лекцій провідних європейських та українських експертів, інтелектуалів та практиків, записаних у квартирі Богдана Гаврилишина, з яких формується дистанційний навчальний курс на відкритій освітній платформі, та подальших живих зустрічей найбільш успішних студентів в очному форматі з лекторами. 

Цінність цього поєднання в поглибленому та етапному розумінні слухачами специфіки роботи європейських інституцій, їх  ефективності, їх зв’язків з національними системами управління, бюджетними та фіскальними процедурами ЄС, а також діяльності різних ринків, інноваційних екосистем, останніх розробок у сферах оборони та безпеки тощо.

Важливою складовою навчання є також ознайомчі візити студентів до Європи та стажування, а також можлива подальша робота в українських центральних органах влади, та аналітичних центрах України на виконання нашою країною ефективного євроінтеграційного поступу. 

Європейські студії  є частиною більш масштабного задуму ГО Мережа захисту національних інтересів “АНТС” з формування та плекання нової державницької еліти, мережі фахівців нового покоління, що працюватимуть на благо України, будучи частиною державних та громадянських інституцій.

 

Поділитись в соцмережах