Круглий стіл “Розробка комплексної та ефективної програми навчання фахівців у сфері AML/CFT на основі керівних документів FATF та системи сертифікації для приватного, державного сектору та санкційної частини”

Дата: 11.10.2023.

Час: 11:00 – 12:00 (Kyiv time).

Формат: онлайн.

Подія транслюватиметься на ФБ сторінці організаторів.

Організатори: Державна служба фінансового моніторингу України, проєкт мережі захисту національних інтересів “АНТС” “Відновлюємо Україну разом”, що реалізується за фінансової підтримки ЄС.

Під час заходу  буде презентовано аналіз світових програм навчання спеціалістів із відмивання коштів, протидії фінансовому тероризму та поширенню зброї масового знищення, аналіз поточного стану навчання подібних спеціалістів в Україні та огляд відповідних програм з метою формування рекомендацій по створенню і впровадженню національної системи навчання таких фахівців в Україні та їх сертифікації.

Аналіз було проведено експерткою проєкту “Відновлюємо Україну разом” Ільзе Знотіною  на запит Державної служби фінансового моніторингу України (ПФР) 

Про експертку:

Пані Знотіна є всесвітньо визнаним експертом у сфері боротьби з фінансовими злочинами та відмиванням грошей. До 2022 року пані Ілзе очолювала латвійську делегацію Moneyval/FATF і керувала підрозділом фінансової розвідки в Ризі (Латвія).

Поділитись в соцмережах