HALLI. Лідерство в інноваціях

Ми шукали місцевих лідерів з інноваційними рішеннями, IT/digital пропозиціями та креативними задумами, об’єднали їх в мережу активних “творців змін” (“changemakers”) та допомогли втілити в життя їх корисні проєкти. Провели три ідеатони у Львові, Миколаєві та Полтаві, де учасники представили свої ідеї. Провели фінальний хакатон та визначили переможців, три з яких отримали 5 000$ на реалізацію своїх ідей, решту фіналістів отримали по 100$ у якості заохочення.

Ідеатони відбулися у Львові, Миколаєві та Полтаві

 

Переможці Ідеатону у Львові:
Команда “SencyCry” (м.Львів) із системою “Sency Cry”, розумним пристроєм для визначення агресії за голосом та емоціями, який буде спрямовано на протидію насильству у публічних місцях, зокрема – школах.

Команда “Блискавка” (м.Старокостянтинів) з ідеєю кур’єрської доставки “Блискавка”, що є соціальним бізнесом, який спрямовуватиме не менше 10% прибутку на розвиток молоді та підтримку місцевого осередку «Пласт», а також – покращить доступ мешканців до послуг місцевого бізнесу, особливо під час карантинних обмежень

Команда “DigitalTer” (м.Теребовля) із проєктом центру цифрового навчання та коворкінгу “DIGITALTER”. Даний простір буде створено для навчання цифровим навичкам, коворкінгу для реалізації цифрових продуктів. А також це буде місце, де кожна людина зможе отримати консультації з власних цифрових потреб. Проєкт матиме можливість бути інтегрованим у будь-яку громаду.

Команда “Опора” (м.Рівне) з проєктом щодо розширення інформаційного ресурсу “RIVNE RADA BOT”. Цей чат-бот у “Телеграмі”, за допомогою якого кожен рівнянин може тримати у фокусі уваги всі дії міської влади та самостійно впливати на якісні зміни у громаді.

Команда “STEAM-innovation” (Ліплявська ТГ) з проєктом розвитку обізнаності дітей і молоді у галузі робототехніки, а також з ідеєю інтегрування цього напрямку у навчальну програму.

 

Переможці Ідеатону у Миколаєві:
Команда “КУБЕЙ” (Кубейська ТГ) з проєктом, метою якого є створити освітню платформу туристично-культурного кластеру, об’єднавши елементи екології, культури, та ІТ-технології. Відкрити для світу традиційну локальну культуру Бессарабії та популяризувати регіон через освітню платформу туристично-культурного кластеру.

Команда “STEAM-51” (м.Кривий Ріг) з ідеєю “STEAM-LAB” із навчання дітей технічному моделюванню, конструюванню та програмуванню.

Команда “Агенти розвитку” (Широківська ТГ) з проєктом створення автоматичної системи фіксації та індивідуальних запитів на гуманітарну допомогу для ВПО.

Команда Южненської школи бізнесу (м.Южне) з проєктом регіональної школи підприємців у Южному «від ідеї до готового бізнесу» з подальшим меторським та інформаційним супроводом. Проєкт орієнтований на жителів Южненської громади, які планують створити власний бізнес і шукають партнерів, інвесторів та інформаційну підтримку.

Команда “#Еко_пост” (Лиманська ТГ) з проєктом “#Еко_пост”, що позиціонує себе як наступний крок до майбутнього без сміттєзвалищ, у співпраці з активною молоддю через соціальне підприємництво та партнерство заради сталого розвитку. Мета проєкту – пропагування компостування, розвиток підприємницьких навичок серед молоді, мотивація до сортування органіки від твердих побутових відходів.

 

Переможці Ідеатону у Полтаві:
Команда “ZW_Academy” (с.Новоселівка) з проєктом організації 4-місячного спеціалізованого навчально-практичного онлайн курсу зі сталого розвитку, проєктного менеджменту, комунікації та партисипації. Слухачі – посадові та службові особи ОМС, представники комунальних установ, навчальних закладів, ОСББ, громадських організацій, екологічного спрямування, екоактивісти.

Команда “МедОК” (смт. Покровське) з проєктом: “Організація регіонального кластеру бджолярів для підвищення рентабельності індивідуальних пасік шляхом навчання пасічників веденню власної справи пасічників”.

Команда “ЗУМ” (смт.Ясногірка) та проєкт інтернет-сервісу для просування послуг та творчості митців Донеччини та Луганщини метою якого є розвиток креативної галузі регіону як фінансово успішної сфери. Цілі – зупинити відтік талановитої молоді з регіону в пошуках умов для творчої самореалізації та економічного успіху, переключити мислення з промислово-орієнтованого на підприємницьке, наповнення бюджету видатками.

Команда “ЕкоВторСорт” (м.Черкаси) з екологічним стартапом для міста Черкаси (сайт, додаток, чат-бот), який допоможе людям та організаціям сортувати сміття та здавати його на переробку.

Команда “CupToU” (м.Одеса) з проєктом першого в Одесі еко-сервісу, що допоможе зменшити кількість одноразового сміття від послуги напоїв з собою. Сервіс надасть змогу орендувати багаторазовий стакан ТO-GO одразу в кав’ярні, насолоджуватися кавою з собою екологічно, а потім повертати впродовж 7-ми днів в будь-який заклад системи, не прив’язуючись до місця оренди й отримувати депозит назад.

 

 

Поділитись в соцмережах