Ідеатони відбулися у Львові, Миколаєві та Полтаві
Переможці Ідеатону у Львові:
— Команда “SencyCry” (м.Львів) із системою “Sency Cry”, розумним пристроєм для визначення агресії за голосом та емоціями, який буде спрямовано на протидію насильству у публічних місцях, зокрема – школах.
— Команда “Блискавка” (м.Старокостянтинів) з ідеєю кур’єрської доставки “Блискавка”, що є соціальним бізнесом, який спрямовуватиме не менше 10% прибутку на розвиток молоді та підтримку місцевого осередку «Пласт», а також – покращить доступ мешканців до послуг місцевого бізнесу, особливо під час карантинних обмежень
— Команда “DigitalTer” (м.Теребовля) із проєктом центру цифрового навчання та коворкінгу “DIGITALTER”. Даний простір буде створено для навчання цифровим навичкам, коворкінгу для реалізації цифрових продуктів. А також це буде місце, де кожна людина зможе отримати консультації з власних цифрових потреб. Проєкт матиме можливість бути інтегрованим у будь-яку громаду.
— Команда “Опора” (м.Рівне) з проєктом щодо розширення інформаційного ресурсу “RIVNE RADA BOT”. Цей чат-бот у “Телеграмі”, за допомогою якого кожен рівнянин може тримати у фокусі уваги всі дії міської влади та самостійно впливати на якісні зміни у громаді.
— Команда “STEAM-innovation” (Ліплявська ТГ) з проєктом розвитку обізнаності дітей і молоді у галузі робототехніки, а також з ідеєю інтегрування цього напрямку у навчальну програму.
Переможці Ідеатону у Миколаєві:
— Команда “КУБЕЙ” (Кубейська ТГ) з проєктом, метою якого є створити освітню платформу туристично-культурного кластеру, об’єднавши елементи екології, культури, та ІТ-технології. Відкрити для світу традиційну локальну культуру Бессарабії та популяризувати регіон через освітню платформу туристично-культурного кластеру.
— Команда “STEAM-51” (м.Кривий Ріг) з ідеєю “STEAM-LAB” із навчання дітей технічному моделюванню, конструюванню та програмуванню.
— Команда “Агенти розвитку” (Широківська ТГ) з проєктом створення автоматичної системи фіксації та індивідуальних запитів на гуманітарну допомогу для ВПО.
— Команда Южненської школи бізнесу (м.Южне) з проєктом регіональної школи підприємців у Южному «від ідеї до готового бізнесу» з подальшим меторським та інформаційним супроводом. Проєкт орієнтований на жителів Южненської громади, які планують створити власний бізнес і шукають партнерів, інвесторів та інформаційну підтримку.
— Команда “#Еко_пост” (Лиманська ТГ) з проєктом “#Еко_пост”, що позиціонує себе як наступний крок до майбутнього без сміттєзвалищ, у співпраці з активною молоддю через соціальне підприємництво та партнерство заради сталого розвитку. Мета проєкту – пропагування компостування, розвиток підприємницьких навичок серед молоді, мотивація до сортування органіки від твердих побутових відходів.
Переможці Ідеатону у Полтаві:
— Команда “ZW_Academy” (с.Новоселівка) з проєктом організації 4-місячного спеціалізованого навчально-практичного онлайн курсу зі сталого розвитку, проєктного менеджменту, комунікації та партисипації. Слухачі – посадові та службові особи ОМС, представники комунальних установ, навчальних закладів, ОСББ, громадських організацій, екологічного спрямування, екоактивісти.
— Команда “МедОК” (смт. Покровське) з проєктом: “Організація регіонального кластеру бджолярів для підвищення рентабельності індивідуальних пасік шляхом навчання пасічників веденню власної справи пасічників”.
— Команда “ЗУМ” (смт.Ясногірка) та проєкт інтернет-сервісу для просування послуг та творчості митців Донеччини та Луганщини метою якого є розвиток креативної галузі регіону як фінансово успішної сфери. Цілі – зупинити відтік талановитої молоді з регіону в пошуках умов для творчої самореалізації та економічного успіху, переключити мислення з промислово-орієнтованого на підприємницьке, наповнення бюджету видатками.
— Команда “ЕкоВторСорт” (м.Черкаси) з екологічним стартапом для міста Черкаси (сайт, додаток, чат-бот), який допоможе людям та організаціям сортувати сміття та здавати його на переробку.
— Команда “CupToU” (м.Одеса) з проєктом першого в Одесі еко-сервісу, що допоможе зменшити кількість одноразового сміття від послуги напоїв з собою. Сервіс надасть змогу орендувати багаторазовий стакан ТO-GO одразу в кав’ярні, насолоджуватися кавою з собою екологічно, а потім повертати впродовж 7-ми днів в будь-який заклад системи, не прив’язуючись до місця оренди й отримувати депозит назад.