Аналіз зрізу громадської думки: Миронівська громада

У період з 09.05 по 18.05.2023 року проводився зріз громадської думки Миронівської громади в межах проєкту «Моделі участі в українській реконструкції», який реалізується «Мережею захисту національних інтересів ANTS» за участі Інституту «Республіка», ВІ «Активна Громада» та «Смарт Медіа» під егідою «Національного Демократичного Інституту» (NDI).

Фокус проєкту зосереджено на роботі з громадським сектором та представниками різних соціальних (вразливих) груп для моніторингу поточної ситуації та пошуку шляхів для формування стратегій соціально орієнтованого розвитку громад включно зі збором інформації про економічну ситуацію, супутні збитки спричинені військовими діями та розробку планів відновлення.

Зріз було реалізовано на базі наступних технічних показників для такого типу досліджень – 85% довірча ймовірність (точність), та 5% довірчий інтервал (похибка) з урахуванням генеральної сукупності громади.

В дослідженні взяли участь 234 респонденти віком від 18 років.

Деталі зрізу за посиланням: Миронівка_зріз

Проєкт «Моделі участі в українській реконструкції» реалізується «Мережею захисту національних інтересів ANTS» за участі Інституту «Республіка», ВІ «Активна Громада» та «Смарт Медіа» під егідою «Національного Демократичного Інституту» (NDI)

Поділитись в соцмережах