230 студентів стали учасниками ІІІ Молодіжної моделі ПА НАТО

230 студентів з 47 навчальних закладів України стали учасниками ІІІ Молодіжної моделі ПА НАТО, яка проходить за підтримки Центру інформації та документації НАТО, а також Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

«Мережа «АНТС» вже втретє реалізує дану молодіжну платформу, яка покликана зміцнити євроатлантичний орієнтир України шляхом надання ініціативній молоді знань і навичок, пов’язаних з сучасними викликами євроінтеграції у період воєнного стану. Всі учасники – активна молодь, яка прагне розвитку та вдосконалення. Я впевнена, що зараз як ніколи важливо об’єднати потужну команду свідомих особистостей над просуванням євроатлантичних цінностей та побудови майбутнього України», – каже народна депутатка Верховної Ради України VIII скликання, членкиня комітету з питань європейської інтеграції та голова постійної делегації у ПА НАТО у 2018-2019 рр. Оксана Юринець, яка вже провела перші лекції для студентів молодіжної асамблеї.

Протягом двох місяців учасники ІІІ Молодіжної моделі ПА НАТО слухатимуть лекції від топових експертів України, Європи та США, в ході яких вони зможуть дізнатися детальніше не тільки про саму ПА НАТО, а й про Альянс в цілому: функції, інструменти, виклики. Результатом програми стане не лише неймовірний багаж знань, а й нове коло корисних знайомств серед однодумців.

Поділитись в соцмережах