ЗАЯВА щодо передачі відсотків за використання заморожених російських активів Україні

Команда Громадської організації «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» висловлює щиру вдячність Європейському Союзу за рішення використовувати мільярди євро, отримані зі заморожених російських активів для компенсації збитків, які отримала Україна внаслідок повномаштабного вторгнення. Ми розглядаємо це рішення як важливий крок у напрямку підтримки України та відновлення стабільності.

Однак ми бажаємо наголосити, що Україна наполягає на розробці та впровадженні правових механізмів для передачі заморожених російських активів Україні з метою компенсації збитків, які наша країна понесла внаслідок повномасштабного вторгнення росії. Враховуючи тяжкі обставини та значний збиток, завданий Україні внаслідок війни, це стане кроком вперед у відновленні нашої країни та забезпеченні її подальшого розвитку.

Ми закликаємо всі сторони до спільної роботи над розробкою та впровадженням таких правових механізмів, які б дозволили відшкодувати збитки, які зазнала Україна, і сприяли б миру та стабільності в регіоні. Україна готова до конструктивного співробітництва та спільних зусиль у цьому напрямку.

Україна розуміє складність процесу розблокування заморожених російських активів і готова активно сприяти вирішенню цієї проблеми через діалог і співпрацю з міжнародними партнерами, включаючи Європейський Союз. Ми також висловлюємо готовність співпрацювати з Єврокомісією та іншими відповідними органами з метою активної розробки та впровадження необхідних правових механізмів.

Україна щиро вірить у підтримку та солідарність з боку міжнародної спільноти в цьому нелегкому періоді і готова до спільних зусиль для вирішення цієї проблеми та відновлення стабільності та благополуччя нашої країни.

 

Команда

Громадської організації «Мережа захисту національних інтересів «АНТС»

Поділитись в соцмережах