28.03.2023

Очільниця «АНТС» стала героїнею кампанії USAID Україна «Нові сторінки українського героїзму»

Очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» стала героїнею кампанії USAID Україна «Нові сторінки українського героїзму» про жінок, які творять історію своїм внеском у захист та відбудову України за лінією фронту.

Від початку повномасштабного вторгнення Ганна скоординувала свої зусилля на роботі двох організацій громадянського суспільства: Мережі захисту національних інтересів та Міжнародного центру Українська перемога. Обидві ці організації допомагають громадам відновлюватися та відбудовуватися після жаху окупації, підтримують Збройні Сили України, допомагають Україні налагоджувати та зміцнювати зв’язки з міжнародними партнерами.

На міжнародному рівні Ганна та її колеги захищають українські інтереси в найширшому сенсі: просять міжнародну спільноту оснастити Збройні Сили України необхідним для захисту своєї території, лобіюють посилення санкцій проти росії, наполягають на створенні трибуналу для притягнення росії до відповідальності за її злочини, займаються гуманітарною допомогою та плануванням відновлення України.

«Головне – сіяти віру в нашу перемогу. Треба закріпити розуміння того, що це марафон, і дуже важливо боротися. А це можливо, коли ми стоїмо пліч-о-пліч», – каже Ганна.

Очільниця «АНТС» присвятила своє життя роботі на користь своєї країни, але повномасштабне вторгнення Росії змусило її збільшити свої зусилля. З початку війни Ганна постійно у адвокаційних поїздках, виступає на захист інтересів України, зокрема в США, Канаді, Тайвані, Південній Кореї, Японії, Швеції, Франції та Великій Британії. Завдяки її зусиллям українці отримали генератори, теплий одяг та харчові продукти.

Ганна вдячна всім партнерам України за підтримку, але особливо говорить про США.

«Ключова роль Сполучених Штатів полягає в тому, як вони мобілізують усіх західних партнерів для забезпечення перемоги України. І ми б не змогли розв’язувати гуманітарні проблеми без допомоги таких організацій, як USAID».

Ганна впевнена, що у цій війні є своя роль у всіх українців.

«Жінки беруть на себе відповідальну роль на шляху до перемоги. На передовій – жінки-військові, волонтери, медики. В тилу – громадські діячки, які представляють Україну на міжнародній арені та захищають наші інтереси. Потрібно наполегливо працювати над розбудовою країни з верховенством права, запровадженими реформами та сильними інституціями».

Поділитись в соцмережах