Мережа захисту національних інтересів “АНТС” системно та всебічно допомагає громадам розвиватися, втілювати кращі рішення задля розбудови. Ті виклики, які поставила перед нами війна, змусили нас докладати максимум зусиль для відновлення. Саме тому ми втілюємо проєкт “Мережа сприяння відновлення доступу до здоров’я”, який реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та CARE Deutcshland в рамках грантової програми «Гуманітарна солідарність».

Мета даного проєкту: сприяти у вирішенні проблеми обмеженої доступності медикаментів, виробів медичного призначення та адаптивних можливостей (консультацій) у реаліях воєнного часу для фізичних осіб, що гостро цього потребують.

У фокусі даного проєкту – територіальні громади, які найбільше постраждали від військового конфлікту та ті, які приймають велику кількість внутрішньо переміщених осіб.

В рамках проєкту запланована наступна діяльність:

  • проведення онлайн тренінгів та консультацій  з психологом, дієтологом та ендокринологом протягом липня-вересня;
  • передача аптечок для першої допомоги (для людей, які залишаються у областях, що найбільше постраждали від війни);
  • допомога із медикаментами/виробами медичного призначення людям, які мають хронічні захворювання, потребують лікування, перебувають чи мають найбільший ризик отримання травм унаслідок воєнних дій.

Дивіться презентацію проєкту.

Результати реалізації проєкту:

📌протягом липня закуплено 50 аптечок, допомога надійшла для екстрених служб Донецької, Харківської, Одеської областей;

📌протягом липня сформовано та закуплено 250 наборів з медикаментами. На основі попереднього досвіду обробки запитів щодо забезпечення медикаментів, в рамках гуманітарних проєктів, спільно з фармацевтами була сформована вибірка необхідних груп препаратів за призначенням: при серцево-судинних захворюваннях, алергічних реакціях, протизапальні та знеболювальні, протигрибкові та ранозагоювальні, при відхиленнях у роботі щитоподібної залози. Допомога надійшла до Донецької, Харківської, Одеської, Львівської, Полтавської областей.

📌з липня по вересень 2022 проведено 10 вебінарів-тренінгів про здоров’я та його збереження, зокрема і для підвищення адаптивних навичок під час війни. Дивіться відео за посиланням.
📌Презентації та пам’ятки для учасників вебінарів-тренінгів за посиланням:

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.