На форумі «Сильні як земля: наближаємо перемогу» обговорять бачення процесів відновлення України

10 лютого у Києві пройде Форум «Сильні як земля: наближаємо перемогу» під час якого учасники обговорять бачення процесів відновлення України на національному та міжнародному рівнях, а також включення та ролі органів місцевого самоврядування, громадянського суспільства, бізнесу, міжнародних донорів тощо.

Про це повідомляє прес-служба Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

«На порозі річниці від початку повномасштабного вторгнення ми бачимо як Україна героїчно захищає безпеку Європи та світу. Водночас країна зазнає масштабних руйнувань та збитків, які відчуватимуться упродовж кількох поколінь. Відбудова України відкриває унікальну можливість модернізувати країну та убезпечити її майбутнє, створивши нові сильні інституції», – йдеться у повідомленні. – Проєкт «Restoring Ukraine Together», що впроваджується за підтримки Європейського Союзу, запрошує взяти участь у Форумі «Сильні як земля: наближаємо перемогу».

Під час Форуму запланований допрем’єрний показ документального фільму «Сильні як земля», який створений ГО Мережа захисту національних інтересів «АНТС» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Фільм «Сильні, як земля» — це концепція просування інтересів України у світі та нагадування про те, через що кожного дня доводиться проходити українцям.

Програма заходу: Форум Сильні як Земля _АНТС 10.02.docx

Поділитись в соцмережах