Вдосконалення місцевого управління та аналіз бюджетних процедур на місцевому рівні в Україні, включаючи ефективність компаній, що належать громаді

Мета проєкту: ефективніша та менш корумпована система управління на місцевому рівні в Україні.

Компоненти проєкту:

  • Аналіз корупційних ризиків та прогалин в управлінні діяльністю місцевих рад, з особливою увагою до компаній, що належать громадам.
  • Розробка рекомендацій та впровадження адвокаційних кампаній на місцевому та національному рівнях.
  • Забезпечення багатопартійного та багатостороннього діалогу щодо вдосконалення систем управління на місцевому рівні.

Комунікація:

  • Залучення мешканців громади до вирішення проблем з метою зробивши місцевих жителів більш обізнаними про бюджетні проблеми та видатки бюджету у своїх громадах.
    Наголошення на важливості особистої участі членів громад у прийнятті місцевих рішень для контролю над місцевими бюджетами, що формуються за рахунок місцевих податків, які сплачуються членами громади.
  • Залучення партнерів мережі та місцевих політиків до комунікаційних кампаній та тренінгів/сесій з підвищення обізнаності, забезпечуючи багатопартійний діалог щодо вдосконалення прийняття рішень.

Географія проєкту: Волинська, Тернопільська, Сумська області (не менш ніж 1 пілотна громада в кожній області)

Проєкт реалізується за підтримки Національного демократичного інституту (NDI). Тривалість реалізації проєкту 2021-2022 роки.

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.