Мережа захисту національних інтересів “АНТС” за підтримки Центру документації та інформації НАТО у співпраці із провідними вищими закладами освіти та громадськими організаціями 8 грудня 2021 року проведе Молодіжну модель Парламентської асамблеї НАТО.

Якщо ви студент/ка вищого навчального закладу України, володієте англійською мовою та хочете взяти участь в моделюванні молодіжної парламентської асамблеї НАТО, заповніть анкету до 26 вересня за посиланням. 

Під час участі в події ви дізнаєтесь: що таке Парламентська асамблея НАТО, який механізм роботи Альянсу та зможеш побувати на справжньому саміті ПА НАТО і представити одну з країн-членів.

Ви зможете самостійно представити одну із країн членів, побувати на справжньому молодіжному саміті ПА НАТО. А ще, участь у проєкті – унікальна нагода познайомитися з парламентарями, представниками НАТО в Україні і світі та напрацювати багато нових контактів. Зокрема, серед спікерів події Ольга Стефанішина, віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Раса Юкнявічене, президентка ПА НАТО (2018), Оксана Юринець, голова української делегації у ПА НАТО, 2018-2019, Ганна Гопко, народна депутатка України та Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, 2014-2019, народні депутати України, експерти.

​Подія відбудеться 8 грудня 2021 у місті Київ. 

В травні 2022 року відбудеться сесія Парламентської асамблеї НАТО в Україні, і напередодні цієї історичної події ми створюємо спільноту молодих лідерів для позитивного сприйняття демократичних цінностей НАТО, які будуть розуміти, як діє ключовий демократичний механізм прийняття рішень НАТО в багатонаціональному середовищі.

​Приєднуйся до сторінки події у фейсбук. Презентація проєкту у Києві.

Онлайн лекції доступні за посиланням

Оксана Юринець, учасниця #АНТС, голова української делегації у ПА НАТО, 2018-2019
Ольга Стефанішина, Віце-прем’єр-міністрерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
Вінета Кляйне, директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні
Раса Юкнявічене, Президентка Парламентської асамблеї НАТО (2018)
Андрюс Кубілюс, член Європейського парламенту, екс-прем’єр-міністр Литви

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.

Партнери

contact info