Вперше у Львові відбудеться ідеатон, який збере учасників з усієї України

325 Views

Протягом кількох місяців Мережа захисту національних інтересів “АНТС” збирала ідеї розвитку громад від найактивніших українців. Найцікавіші з ідей, найамбітніші проєктні пропозиції обиратиме експертна комісія на першому ідеатоні у Львові.

17 січня о 9:00 в Будинку Воїна учасники з різних областей разом з менторами доопрацюють власні ідеї для вирішення реальних проблем у своїх громадах та презентують їх перед відбіркової комісією.

Ми розглянули понад 100 поданих заявок від учасників з усієї України в рамках всеукраїнського проєкту HALLI  – інкубатору для виявлення, підтримки та впровадження інновацій на місцевому рівні, щоб разом з активними змінотворцями «дошліфувати» їх найцікавіші задуми від ідеї до проєкту, розкрити креативний та інноваційний потенціал нашої країни та змінити на краще життя людей” , – розповіла менеджерка та менторка проєкту HALLI – Марія Голуб.

Українців у світі знають завдяки винаходам, стартап-проєктам, зокрема, в Кремнієвій долині. Ми переконані, що серед нас є носії класних ідей як вирішити локальні проблеми: чи то питання довкілля, енергетики чи покращення добробуту людей. Ми віримо в країну сильних громад і крутих інноваторів!”  – зазначила  голова правління ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС” та ідейна натхненниця проєкту HALLI – Ганна Гопко.

Ідеатон проводитиметься у форматі воркшопів з попередньо відібраними командами із менторами та експертами у заданій темі та суміжних сферах знань для вдосконалення і перевірки запропонованих ідей та спроможності команд до впровадження проєкту. 

Учасники відбіркової комісії: 

Василь Задворний – Генеральний директор Державного підприємства “Прозорро”, яке адмініструє та розвиває електронну систему публічних закупівель. Має 10-річний досвід роботи в IT-індустрії.

Нік Білогорський – експерт з кібербезпеки, інвестор та громадський діяч, директор з безпеки Google та засновник громадської організації Nova Ukraine.

Антон Мартинов – засновник проєкту Audiobooks.ua, засновник платформи «Лабораторія» та Librarius.

Алекса Чопівська – директорка програм зі світової економіки в Інституті Аспена.

Мар’яна Каганяк – експертка у сфері міжнародних економічних відносин, керівниця Офісу з просування експорту у 2015-2018 роках при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, співзасновниця програми SheExports.

Остап Єднак – громадський діяч, позафракційний народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, секретар комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики. 

Дмитро Карабчук – кандидат сільськогосподарських наук, виконавчий директор ГО природоохоронного спрямування “Лісові ініціативи і суспільство”.

Роман Загородній  – керівник розвитку CDTO в регіонах, директорат регіональної цифровізації, Міністерство цифрової трансформації України.

Ганна Гопко – народна депутатка України та Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах у 2014-2019, Голова правління Мережі захисту національних інтересів “АНТС.

Запрошені гості заходу:

Андрій Москаленко – Перший заступник міського голови.

Максим Козицький – Голова Львівської обласної державної Адміністрації.

Ірина Гримак – Голова Львівської обласної ради.

Початок заходу о 9:00

Адреса – Будинок Воїна, м. Львів, Галицький р-н, вулиця В.Короленка, буд. 1а

Контактна особа – 0977177817, Зоряна Паламарчук 

No comments

Our mission - to subjectivize Ukraine as a leader of the region and a "soft" power, a trendsetter of democratic transformations in the post-Soviet space and in New Europe.