11.05.2023

Для перемоги України потрібна єдність західних партнерів

Сьогодні має бути єдність щодо перемоги України в наших західних партнерів.

На цьому під час ефіру на «5 каналі» сказала очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Новина про те, що Британія готується надати Україні далекобійну зброю – надзвичайно важлива. Ми прекрасно розуміємо, що від тактичного підходу, коли всі чекають на контрнаступ, треба мати чітку стратегію Перемоги. Зараз ми працюємо над формуванням коаліції «f-16 винищувачі», за прикладом танків «Леопардів», коли різні країни, які мають f1-6 і можуть надати їх, чи допомогти з логістикою, утриманням і так далі. Так само і далекобійна зброя нам потрібна. Бо ми говоримо, що Крим – це Україна і відновлення територіальної цілісності і суверенітету в міжнародно визнаних кордонах 1991-го року. Дякую в Британії за це лідерство і дуже сподіваюся що Сполучені Штати Америки, які мають Атакамси, нарешті приймуть це політичне і надзвичайно важливе рішення», – сказала Ганна Гопко.

Очільниця «АНТС» наголосила, що війна має закінчитися в 2023 році.

«Має бути військова поразка, а для цього потрібна зброя: боєприпаси, важка артилерія, далекобійні системи. Ну і ключове – це перевага в повітрі чи хоча б рівність. Потрібна політична воля тому, що більшість міністрів оборони і лідерів держав готові надавати. Потрібна просто оця єдність. Не страх поразки Росії, а єдність щодо перемоги України в наших західних партнерів».

Ще кілька важливих цитат з ефіру:

  • Дуже сумно констатувати, що 10 пакетів санкцій не призвели до того, щоб Росія втратила економічні можливості виробляти зброю, щоб російська економіка була на межі колапсу і щоб ми не бачили масованих ракетних ударів. Тому я дуже сподіваюсь, що Європейський Союз нарешті перегляне всі лазівки, через які обходить західні санкції російська федерація й інші представники авторитарного клубу.
  • Давайте нагадаємо: ми очікували пекельних санкцій, ще до повномасштабного вторгнення. Захід лякав Путіна, що якщо він наважиться, то їм буде непереливки А зараз ми говоримо про 11-й пакет санкцій, який все одно є слабкий.
  • Україна докладає надзусиль для того, щоб зупинити тоталітарний режим і взагалі не дозволити авторитаризму наступати глобально. Значення Перемоги України величезне не лише для європейського континенту, а й для Індо-Тихоокеанського. Ми бачимо наскільки активізувалася Японія, яка чітко розуміє про те наскільки поразка рф важлива для того, щоб стримувати амбіції Китаю.
  •  Сьогодні надзвичайно важливо мобілізовувати весь світ, продовжувати працювати з країнами глобального півдня і робити все для ізоляції, економічного колапсу та виснаження росії і фактично деімперіалізації, деколонізації. Ми маємо на покоління вперед, на століття розуміти, що загрози з півночі не буде.
Поділитись в соцмережах