Це ініціатива людей, які мають політичний та юридичний досвід і бажання допомагати іншим. Досвід трьох революцій у новітній історії нашої країни довів, що одного бажання змінити життя на краще не достатньо – потрібен досвід, кропітка праця, міцні інституції, спадкоємність роботи. Так само недостатніми є ініціативи винятково «згори» – потрібні зміни на низовому рівні.

«Адвокати спільнот» захищають місцеві інтереси, дбаючи при цьому про загальнонаціональні. Ми забезпечуємо експертизу локальних проєктів, надаємо юридичні та адвокаційні консультації, ділимося знаннями, зв’язками і досвідом. Ми допоможемо поєднати розрізнені рівні управління – локальний, регіональний та центральний. Наші експерти надають професійні консультації з питань бюджетної політики, екології, соціальної сфери, юристи та комунікацій та адвокацію ініціатив на найвищому рівні.

Проект реалізується за підтримки Європейського фонду демократії.

В рамках проекту ми підготували понад 500 учасників під час семінарів для депутатів місцевих рад з таких тем: ▪ Повноваження депутатів та ключові аспекти ефективної роботи▪ Питання бюджетного процесу ▪ Екологічна політика ▪ Комунікативні стратегії ▪ Розвиток культури та соціальні послуги в громадах ▪ Підтримка ЄС процесу реформ в Україні 80 депутатів у 10 областях взяли участь у нашій ініціативі “Марафон з кандидатом”, спрямованій на підтримку гідних регіональних лідерів на місцевих виборах 2020 року.

Ми провели низку заходів:

• Форум “Нове місцеве самоврядування: амбіційний порядок денний для співпраці з ЄС” за участю членів Європарламенту,

• Міжнародна дискусія “Україна – НАТО: Бачення 2030” за участю Президента Парламентської асамблеї НАТО

• Досвід європейської інтеграції Литви для України. Лекція Андрія Кубілюса, депутата Європейського парламенту

• Європейська інтеграція України: прорив чи провал? – дискусія

• Порядок денний європейської інтеграції напередодні саміту Україна-ЄС – Прес-конференція

• Нова сесія парламенту України. Чи будуть прийняті важливі для держави закони? – Дискусія

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.