“Українська МРІЯ” – зі згарищ в лідери вільного світу

Україна після перемоги. Зараз громадяни бачать руїни і зруйновані життя. Але виграти війну – це марафон і після перемоги почнеться тривала робота із відбудови життя. 

Українські міста після перемоги – це інновації, це комфорт і гармонія із природою. Це високотехнологічні заводи. Це мільйони українців (не лише біженців, але і ті, хто виїхав давно чи працює у Кремнієвій долині), які повертаються до рідної країни із особливою місією –  стати архітекторами майбутнього, втіливши найсміливіші мрії. 

More…

Українські юристи закликають Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України Володимира Зеленського підписати закон 2309-ІХ про обмеження російського впливу на українське книговидання і книгорозповсюдження. 

More…

Повномасштабне вторгнення в Україну оголило ключові проблеми міжнародних організацій

Повномасштабне вторгнення в Україну оголило ключові проблеми міжнародних організацій. Всі цілі заради яких ті засновувалися, вони не спроможні виконувати.

More…

Зі зміною режимів у росії, їх імперська природа нікуди не зникла

Ми бачимо, що зі зміною режимів у росії, їх імперська природа нікуди не зникла.

 На цьому наголосила, під час лекції у Літній школі газети «День», Ганна Гопко, голова правління Мережі захисту національних інтересів “АНТС”.

Також про те, чому нам не вистачає Міністерства ідентичності, про російські впливи, якісну журналістику, сміливість українців та справжні цінності розповіла Ганна Гопко на другій лекції Літньої школи газети «День». Ганна Гопко – засновниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС», одна із засновниць Міжнародного центру Української Перемоги, громадська діячка, журналістка, народна депутаткою VIII скликання, голова комітету у закордонних справах.

“Російське суспільство – хворе. Саме воно створило путіна. Українці не дозволили януковича. Хворе суспільство замість того, щоб відхреститись від радянського, сталінського минулого, покаятись. Що вони роблять? Щороку вони на червоній площі вишикуються в кілометрові черги з гвоздичками,” – говорить Ганна Гопко.

У літню школу газети «День» оголосили додаткову реєстрацію

Газета «День» спільно із Мережею захисту національних інтересів «АНТС» та Міжнародною благодійною організацією «Екологія – Право – Людина» оголосили додаткову реєстрацію у свій новий онлайн-проєкт «Літня школа журналістики».

More…

Літня школа газети «День» стартувала!

Газета «День» разом із Мережею Захисту національних інтересів «АНТС» та Міжнародною благодійною організацією «Екологія – Право – Людина» запустила цикл лекцій, завдяки яким наші студенти мають змогу здобути новий досвід, відчути журналістське середовище, розібратись у безпековій, міжнародній та екологічній тематиці та отримати ґрунтовну базу та практичні поради від спікерів!

More…

Вакансії в АНТС

 Менеджер з управління персоналом та процесами 

АНТС – це мережа, що об’єднує однодумців, людей та організації, які задіяні в ключових процесах розвитку України – від місцевого, до національного та міжнародного рівнів. Ми реалізуємо проєкти, які стосуються місцевого самоврядування, інновацій, прозорості та ефективності державних процесів, інтеграції України в Європейський Союз та НАТО тощо. 

More…

Комітет із закордонних справ Саейми Латвійської Республіки у своїй заяві визнав росію – державою, яка підтримує тероризм

2 серпня Комітет із закордонних справ Саейми Латвійської Республіки у своїй заяві визнав насильство росії проти цивільного населення в Україні тероризмом, а росію – державою, яка підтримує тероризм.

More…

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.