Світ повинен об’єднатися заради перемоги над агресором

76 Views

Українська перемога в інтересах усього світу. Необхідно раз і назавжди зупинити росію, щоб гарантувати світову безпеку.

На цьому наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко під час онлайн-конференції: «Українська боротьба і її глобальні наслідки», що проходила в рамках воркшопів Interdisciplinary Political Science International Lab Workshop Series 2022.

«Кремль, розуміючи, що йому не вдасться захопити нові території в Україні, активізував свою риторику про необхідність проведення мирних переговорів на його умовах. У нас немає довіри до росії, тому будь-які мирні переговори можливі лише після виведення російських військ з України, – сказала Гопко. – Будь-які компроміси з кремлем призведуть до нової кровопролитної війни вже на території інших європейських країн. Тому необхідно раз і назавжди зупинити агресора, щоб гарантувати європейську та світову безпеку».

Щоб підштовхнути Україну до столу переговорів і змусити прийняти свої вимоги росія продовжує наносити ракетні і артилерійські обстріли, вбиваючи мирних жителів по всій Україні.

«Після швидкої контратаки України в Харківській області, яка виявилася дуже болючою для російських військ і самолюбства Кремля, Росія завдала ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України, спричинивши серйозні відключення електроенергії в кількох регіонах і залишивши їх без води та тепла», – сказала очільниця «АНТС».

Світ повинен об’єднатися заради перемоги над агресором.

«Зусилля росії тероризувати українців і послабити рішучість партнерів України матимуть лише протилежний ефект. Тільки Україна та її народ вирішуватимуть, коли і як закінчиться війна і буде досягнутий мир з росією», – сказала Ганна Гопко.

Вона зазначила, що завдяки високоточній та ефективній зброї за стандартами НАТО, яку отримали військові, Україна здійснює успішний контрнаступ та звільнює окуповані території.

«Та потреба у зброї ще є. Чим більше і швидше ми отримаємо додаткову зброю, в тому числі далекобійну, тим швидше закінчиться війна нашою перемогою і тим більше життів українських військових і цивільних буде врятовано, – каже Ганна Гопко. – Контрнаступальні операції України тривають: Війна завершиться повним звільненням території України в межах міжнародно визнаних кордонів. І покиУкраїна відвойовує території, поки наші Збройні Сили демонструють успіхи завдяки збільшенням постачання зброї – весь світ має об’єднатись. Нині треба захистити цивільних, підготуватись до зими та не піддаватися шантажу з боку агресора».

Вона підкреслила, що перемога України має геополітичне значення, бо вона відіб’є бажання авторитарних режимів наступати в Індо-Тихоокеанському регіоні чи на будь-якому іншому континенті.

«Це наша мета – захистити весь демократичний світ. .Допомагаючи Україні виграти швидко ми, тим самим, не дозволимо авторитарним режимам об’єднатися, щоб підривати демократію, мир і стабільність. Ключове сьогодні – виграти війну. Потім – брати участь у відбудові. Дуже сподіваємось, що Південна Корея з усіма технологіями, інноваціями, інвестиціями також буде присутня у відбудові», – сказала Гопко.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.