Дві громади з Сумщини підписали з «АНТС» меморандум

123 Views

Мережа захисту національних інтересів «АНТС» продовжує реалізацію проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III.

Так, днями у рамках проєкту були підписані меморандуми про співпрацю з головами громадам Хотинської селищної об’єднаної територіальної громади та Білопільськоїміської об’єднаної територіальної громади.

«Для нас підписання даного документу – історична подія. Сподіваємося на подальшу нашу плідну співпрацю у питання відбудови не лише Білопільської громади, а і всієї України», – сказав після підписання Меморандуму голова Білопільської громади Юрій Зарко.

Нагадаємо, що проєкт «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III покликаний допомогти українським громадам у їх відновленні. Експерти Мережі «АНТС» надаватимуть їм аналітичну та консультативну підтримку для розробки стратегій відновлення. У результаті учасники проекту отримають нові можливості для відновлення та розвитку. Фахівці надаватимуть представникам громад практичні рекомендації та алгоритми швидкого відновлення та розвитку.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.