Старт до відокремлення від рф: у Празі проходить II Форум вільних народів росії

178 Views

У чеській столиці проходить II Форум вільних народів росії. Його ціль – за участі експертів обговорити план деколонізації, депутінізації та деімперіалізації країни.

У роботі другого форуму братимуть участь представники регіонів росії, корінних народів рф, російські громадські діячі, представники європейської спільноти.

«Напад росії на Україну вкотре довів, що рф – це агресивна імперія, а її населення загнане в рабство, не маючи жодного впливу на прийняття рішень в державі. Тому єдиним виходом є реконструкція росії і деколонізація її народів. Розмови про це все частіше переходять з розділу фантазій в практичну площину. Так сьогодні в Празі розпочинається другий Форум вільних народів росії, на якому представники регіонів російської федерації та експерти обговорять як саме досягти цієї цілі – стратегія, механізми, перспективи тощо.  Адже деколонізація та реструктуризація росії стане ключовим запобіжником неповторення агресивних дій російської імперії в майбутньому», – каже експерт Мережі захисту національних інтересів «АНТС», юрист-міжнародник Тарас Бик.

Нагадаємо, що перший Форум проходив на початку травня у Варшаві.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.