СКУ ЗАКЛИКАЄ КАНАДУ ТА МІЖНАРОДНУ СПІЛЬНОТУ ЗБЕРЕГТИ САНКЦІЇ ЩОДО РОСІЙСЬКИХ ТРУБОПРОВОДІВ

249 Views

Світовий Конгрес Українців, партнером якого є Мережа захисту національних інтересів «АНТС», подала у Канаді судовий позов у зв’язку з рішенням уряду передати після обслуговування турбіну Siemens для “Північного потоку” не зважаючи на санкції.

«Виключень із санкцій не має бути. Ціна зняття санкцій – смерті та страждання наших громадян – бо війна затягується в часі», – наголошує аналітик Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ярослав Сидорович.

Розберемось, що означає передача турбіни та яким чином Німеччина продовжує політику співробітництва з росіянами за рахунок страждань і смертей українців.

Ярослав Сидорович пояснює: «Справа в турбіні Siemens для ПП1. Канада заблокувала її, адже власником ПП1 є швейцарська компанія Nord Stream, власниками якої є Газпром рф – 51%, німецькі BASF/Wintershalk – 15,5% та E.ON Ruhgas – 15,5%, а також нідерландська Gasynie – 9%, французька GDF Suez – 9%. Тобто, росіяни, контролюючи цю власність, продовжують заробляти. Саме тому 51% цієї турбіни має бути конфісковано і передано до України як репарація».

Питання стоїть дуже гостро, адже поставивши це обладнання Канада буквально дозволить обійти правила міжнародних санкцій, передавши Німеччині обладнання, на поставку якого “Газпрому” накладено ембарго. В той же час Німеччина вкотре піддасться енергетичному шантажу росії.

Робота Світового Конгресу Українців – важливий крок. Саме це є прецедентом, що має стати широким для недопущення виводу з під санкцій російських активів.

«Ми закликаємо канадський уряд зберегти свою принципову позицію щодо заморожування всього обладнання, яке буде використовуватися для фінансування російської військової машини», – заявив Павло Ґрод, президент СКУ. «Канада завжди займала високу моральну позицію, ставлячи людське життя вище економічної вигоди, за що світова українська спільнота щиро вдячна».

СКУ закликає українців та друзів України в Канаді апелювати до уряду та виборним посадовим особам з вимогою припинити передачу турбіни Siemens Німеччині.

Детальніше читайте у зверненні.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.