Українська перемога в інтересах Британії

159 Views

Історична перемога України в інтересах Великої Британії.

На цьому наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів Ганна Гопко під час ефіру на «Говорить великий Львів».

«Ми повинні розуміти що вічними для Британії є їх національні інтереси. В інтересах Британії перемога України. Тому зі зміною очільника уряду політика Британії залишиться незмінною і на всіх міжнародних майданчиках та міжнародних організаціях, ми бачимо надрішучу позицію», – сказала вона. – На Конференції в Лугано була міністерка закордонних справ Ліз Трас, яка ще під час саміту у Мадриді сказала: «Спочатку поразка росії, а тоді – перемовини. Це суттєво відрізняє від позицій деяких європейських партнерів, які намагаються нащупати, чи може Україна, якщо затримати зброю, почати обговорювати чи мирні плани, поступки. Ні, не може!. Тому тут Британія, яка піднімає планку і чітко каже, що спочатку поразка росії — тоді все решта: міжнародний трибунал, виплати».

Ганна Гопко зазначила, що Україна має подякувати за підтримку та допомогу Британії та особисто Борису Джонсону.

«Дякуємо Борису Джонсону та віримо і знаємо що наступник\наступниця будуть продовжувати такий курс, – каже вона.

 Британці на одній і з останніх конференцій посилали сигнали і США, і ЄС, що обсяги військової допомоги треба збільшувати для України.

«В інтересах Британії історична перемога України. І вони про це говорять. Чому? Бо геополітично це сигнал для Китаю в Індо-тихоокеанському регіоні».

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.