Експертка «АНТС» Оксана Юринець взяла участь у Саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив

122 Views

Учасниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Оксана Юринець взяла участь у Саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив, що пройшов у Трускавці 30 червня та 1 липня.

Захід об’єднав 200 представників громадських та донорських організацій, волонтерських і гуманітарних ініціатив, проєктів міжнародної технічної допомоги та органів влади. Метою заходу було підвищення спроможності волонтерських та гуманітарних ініціатив надавати необхідну допомогу завдяки покращеній координації між собою та з органами влади, а також покращення середовища для надання гуманітарної допомоги Україні та волонтерського руху.

 Оксана Юринець поділилась своїм досвідом та думками на панелі «Гуманітарна допомога до кордону та після: митниця, логістика, склади».

Під час заходу учасники обговорили взаємодію волонтерських та гуманітарних ініціатив з органами влади. А також  піднімалися питання волонтерського менеджменту, гуманітарної допомоги до кордону та після, митниці, логістики, зберігання. Також говорили про облік та звітування про надання гуманітарної допомоги та ін.

Загалом захід відвідало близько 120 представників ОГС, що займаються гуманітарною допомогою, представників волонтерських ініціатив та хабів, органів влади (у тому числі органів прикордонного контролю та митниці), донорських організацій та проєктів міжнародної технічної допомоги.

Організаторами заходу є Ініціативний центр сприяння активності «Єднання» (ІСАР «Єднання») у партнерстві з Львівською обласною військовою адміністрацією за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Саміт відбувається у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» Посольства США в Україні та проєкту Європейського Союзу «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства».

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.