Перемога України – шанс зупинити авторитаризм у світі

250 Views

Перемога України – геополітично важлива для всього світу. Адже це не лише спосіб деімперіалізації росії, а й можливість зупинити авторитарні режими.

На цьому наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко під час Брюссельського форуму.

«Щодо росії, то тут мова не йде про зміну режиму путіна, а про те, як змінити саму імперіалістичну природу російської державності. Перемога України також важлива для країн Індо-Тихоокеанського регіону, для наших сусідів, таких як Грузія та Молдова, тому що це їхній історичний шанс відновити територіальну цілісність і суверенітет. А ще важливо для людей, які живуть у Білорусі і борються з диктатором Лукашенком», – підкреслила вона.

5 ключових тез із виступу Ганни Гопко:

  • У випадку затяжної війни чи її довгострокового сценарію надважливо мати стратегічне терпіння, розуміння і підтримку у перемозі над російським тоталітаризмом.
  • Статус кандидата для України та Молдови – це потужний сигнал для кремлівського режиму про те, що ЄС стає геополітичним гравцем. Це говорить про те, що Україна більше не є буферною зоною. Сьогодні надважливо допомогти Україні швидше перемогти! Так, безсумнівно Україна перемагає і виграє  війну. У цьому впевненні 95% населення. Я дуже вдячна коаліції Рамштайн і керівництву США за те, що вони надали нам зброю. Нам потрібно її більше!
  • Для українського народу перемога важлива, бо що ми зіштовхнулися з геноцидом, техногенним голодом, організованим Йосипом Сталіним минулого століття. Ми вижили! Та сьогодні війна геноциду відбувається щогодини в Україні, особливо на окупованих територіях. Окупанти вчиняють справжні звірства у Херсонській області: воєнні злочини, зґвалтування дітей. Тому потрібно визнати війну росії проти України геноцидом, а росію – державою-спонсором тероризму.  Ядерний терор, військові злочини, глобальна світова продовольча криза….Увесь світ має докласти зусиль, щоб Україна виграла цю війну. Ми не просимо американські чи британські війська. Фактично перемога України – це запобігання спустошенню, вихід за українські кордони. Тож дайте нам зброю, ми виконаємо роботу!
  • Чим швидше ми виграємо, тим більше шансів для міжнародного бізнесу залучити інвестиції та фактично допомогти відбудувати Україну. Ми маємо бачення, якою має бути відновлена Україна. Росіяни руйнують наш житловий фонд, критичну інфраструктуру, але вони не можуть зруйнувати наші мрії.  Путін, і російський режим бояться успішної України. Отже, план Маршалла – це інструмент, щоб зробити Україну успішною історією для демократії.
  • Чим більше зброї ми отримаємо, тим у нас буде більше переваг для деокупації нещодавно захоплених територій і припинення там війни. Також важливо нам підготуватися до зими. Одна з ідей Путіна та його людей – використати практику Голодомору минулого століття. Вони свідомо планують атакувати державний ресурс зерна і теплову систему. Люди хвилюються чи є якісь гарантії, що в наступній зимовій порі вони будуть захищені? І що робити, якщо Росія зруйнує систему опалення, водопостачання та інше?
  • Щодо плану Маршалла чи плану відновлення відбудови України. Нам, ймовірно, потрібна подібна коаліція плану відновлення Рамштайн, коли це буде не тільки трансатлантична, але й такі країни, як Японія, Австралія, можуть приєднатися, щоб Україна стала успішною моделлю.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.