«АНТС» спільно з українськими митцями продовжують культурно-мистецький благодійний тур містами України

120 Views

Учасники Мережі національних інтересів  «АНТС» спільно з українськими митцями продовжують культурно-мистецький благодійний тур “На шляху до перемоги” містами країни. Його мета – зібрати кошти на чотири ноутбуки для наших захисників із двох нових підрозділів 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

«Дякуємо нашим захисникам, які дають можливість зустрічати кожен новий день, планувати життя та творити. Наш другий благодійний концерт відбувся в Рівному в Парку Молоді (Лебединка). Разом з унікальною, всіма улюбленою співачкою Христиною Панасюк з Рівного, яку без перебільшення, знають усі українські захисники та захисниці, ми влаштували невеличкий концерт для містян. До виступу приєдналася співачка, президентка арт-агентства «Територія А» – Анжеліка Рудницька. », – розповіла в ефірі військового радіо АРМІЯ ФМ організаторка туру, поетеса, учасниця мережі захисту національних інтересів «АНТС» Злата-Зоряна Паламарчук.

Організаторка туру підкреслює: важливо продовжувати підігрівати тему потреб для ЗСУ і, крок за кроком, підтримуючи армію, наближати перемогу України у війні з рашистами.

«Зараз складно збирати кошти, і це зрозуміло, адже навколо безліч нагальних потреб. Але завдяки таким культурним ініціативам мені це вдається. Нині ми на фінішній прямій: зібрали майже 70 тисяч гривень. Завдяки туру відвідувачі мають нагоду прослухати класні сучасні патріотичні пісні й поезію, зустрітися в своїх містах з улюбленими митцями, і доєднатися до збору коштів на потреби ЗСУ. Важливо, щоби навіть під час війни люди відвідували культурні події. А митці – мали змогу виступити. Звісно, в час війни важливо, щоби кожен такий захід мав на меті добру і корисну ціль, як ось допомога українській армії, завдяки мужності і героїзму якої ми зустрічаємо кожен новий день.

Запис концерту в Рівному доступний за цим посиланням –https://cutt.ly/WKhLyof

Немає опису.

Нагадаємо, перший концерт туру відбувався в Одесі. Він відбувся одній з найстаріших книгозбірень міста – бібліотеці ім. М. Грушевського.  Виступили перед місцевою публікою поетка Злата-Зоряна Паламарчук разом з гуртом «Друже Музико» та засновницею українського розмовного клубу Тетяною Хамрай. Ось як це було – в сюжеті телерадіокомпанії Міністерства оборони України https://cutt.ly/oJ2Go25

Якщо ви також бажаєте допомогти нашим бійцям, кошти можна переказувати на рахунок:

4149 6293 3103 2755 Приват, Зоряна Паламарчук

Наступний, третій концерт, планується у липні у Вінниці.  Слідкуйте за нашими анонсами.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.