Волонтерку Тайру звільнено з російського полону

122 Views

Українську волонтерку, парамедика Юлію Паєвську, відому за позивним Тайра, вчора звільнили з російського полону.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

 «Тайру» та її водія росіяни взяли в полон 16 березня у районі Маріуполя. Вона евакуювала поранених цивільних.

Щоб звільнити волонтерку українські громадські активісти, представники уряду, різних організацій та установ працювали на цей результат.

Нагадаємо, спільними зусиллями Мережі захисту національних інтересів “АНТС”, UAction Network, U4U, European Endowment for Democracy, Ukrainian Civil Society Hub, International center for Ukrainian victory був організований виступ у Європейському парламенті. Там донька Тайри Анна-Софія Пузанова виступила з промовою про свою матір та нагадала світу про усіх полонених. 

А 27.04.2022 у Брюсселі в Українському хабі пройшла виставка з банерами для привернення уваги до полоненої Тайри і всіх українських жінок, які опинилися в полоні.

Понад 500 цивільних жінок досі перебувають у полоні російських терористів. Про долю більшості з них не відомо.

Працюємо на перемогу! Наступний крок — звільнення військових полку «АЗОВ» усіх полонених з хижих лап окупантів та ПЕРЕМОГА України на усіх фронтах! Все буде Україна!

Довідково: Юлія Георгіївна Паєвська (Тайра)

Дата народження: 19.12.1968.

До 2013 року – викладачка Айкідо, президент федерації айкідо «Мутокукай Україна», 5 дан,

медик Майдану, викладач тактичної медицини в проектах «Народний резервіст» та «Захист патріотів».

Організатор і командир добровольчого медично-евакуаційного підрозділу «Ангели Тайри». З 2018року – командир евакуаційного відділення 61 ВМГ. Парамедик.

За роки війни евакуйовано близько 600 поранених військових і добровольців. Надано медичну та домедичну допомогу, евакуйовано пораненими близько 8000 цивільних осіб.

Народний Герой України, має відзнаку За гуманітарну участь в АТО, чимало нагород від різних з’єднань ЗСУ. У Маріуполі Юлія допомагала ставати на ноги тим, кого поранили під час обстрілів та бомбардувань російськими військами.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.