Більше зброї для перемоги, українська перемога та майбутнє рф – про що ще говорила українська делегація у Вашингтоні

225 Views

Україні потрібно більше зброї, щоб деокупувати території, перейти у другій фазі війни до контрнаступу, деблокувати Чорне море.

На цьому в ефірі програми «Вердикт»  на  Espreso.TV наголосила очільниця мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Вчора у Вашингтоні, я мала зустріч в Національній раді безпеки, на якій були присутні директори трьох ключових департаментів. Це хороша можливість з тими фахівцями, які готують аналітику, обговорити ситуацію в Україні і пояснити, яка військова допомога нам потрібна, щоб деокупувати території, щоб у другій фазі війни перейти у контрнаступ, щоб деблокувати Чорне море і повернути контроль над Запорізькою АЕС, – підкреслила вона. – Наше завдання було – пояснити, що на полі бою нам потрібно більше зброї, і вона має приходити в Україну швидше. Говорили і про плани кремля, зокрема ті сценарії, які ми бачимо: про можливі наступи з різних напрямків. Також наголосили, що окрім зброї важливий економічний тиск, санкції, і про те, ЄС так і не спромігся впровадити жорстке ембарго та санкції проти кіріла. Важливо, аби росію нарешті визнали державою – спонсором тероризму, а вагнерівців – терористичними організаціями».

Гопко наголошує, що у ході зустрічей найголовніше було донести що таке українська перемога.«Це повне відтворення державного суверенітету в кордонах 1991 року. Бо багато німців, які приїжджають у Вашингтон, під час зустрічей намагаються переконувати тиснути на Україну йти на поступки. Ми пояснюємо, що це аморально і цинічно: замість того, щоб пришвидшити постачання зброї, думати, що Україна на дев’ятому році агресії буде йти на поступки. Тому лише повна українська перемога».

За словами очільниці «АНТС» у США наголосили, що їх позиція дуже принципова і запевнили, що надаватимуть потрібну зброю.

Ще шість  важливих меседжів:

1.    Підготовка військових. Якщо оди зі сценаріїв – затяжна війна, ми повинні робити підготовку для освоєння сил і засобів натівських стандартів. Буде візит представників українських збройних сил до Вашингтону і там треба показувати, що українці можуть швидко освоїти не лише джавеліни, стінгери, а і  системи ф-16 і т.д.

2.    Путін готується до 100-річчя СРСР. Це треба розуміти, бо 22 грудня 2022 року буде 100 років з дня створення радянського союзу, і агресор має кілька планів та сценаріїв. А якщо згадати той факт, що був провалений план новоросія, то вони будуть поступово іти далі в наступ, щодня відтяпуючи частки української землі, щоб втілити цей план. Можливий наступ за сторони Білорусії, щоб відрізати постачання з заходу необхідної зброї, гуманітарної допомоги.

3.    Більше зброї для перемоги. Нині маємо працювати  як єдина національна збірна. Бо зараз наше завдання – якомога більше зброї для перемоги. Щоб всі плани держави агресора провалилося, і на них чекав трибунал.  Через глобальну продовольчу кризу, ріст ціна на пальне та інфляцію міжнародна підтримка та співчуття Україні можуть знижуватися. А нам критично важливо, щоб підтримка зростала, бо це війна на ресурсне виснаження. І чим більше буде в Україні ресурсів: зброї, фінансової допомоги, гуманітарної,  створення  робочих місць в середині країни, активна підготовка до осені та зими. Бо 100% йде  застосування тактики як у Сирії, де робили міста не придатними для життя. В Україні нині те саме, агресор атакує продовольчі склади, елеватори, критичну інфраструктуру  і т.д.

4.    Зміна режиму в рф не викорінить імперську природу російської державності.  Одне з завдань під час візиту в США – обговорити стратегію щодо рф, Сьогодні багато представників російської опозиції, намагаються говорити про зміну режиму, наше завдання переконати: зміною режиму ми не змінимо політику імперську природу російської державності. Тому важливо включати в діалог представників корінних народів рф, які зараз підтримують Україну, і знаходяться в екзилі, які за 9 років російської агресії,  своїми заявами підтримували Україну.

5.    Поразка росії. Задання України не лише перемогти і відновити територіальну цілісність, включно з Донбасом і Кримом та через план відбудови забезпечити модернізацію держави за новітніми технологіями. Наше завдання зробити так, щоб агресор ніколи більше не зміг напасти на жодну суверенну державу. Тому Україна має бути частиною перемовин про майбутнє росії з різними сценаріями, в тому числі і з тими, що передбачають незалежність деяких республік, які вже створили лігу вільних народів.

6.    Українці – нація, що тримає щит, щоб захистити Європу. Україна має історичний тисячолітній зв’язок і традиції з Європою. Тому статус кандидата – це фактично повернення нації зі щитом у європейську сім’ю. Бо українці зараз міцно тримають щити, щоб захистити Європу. І ми зараз робимо більше, для того, щоб у Європі була стабільність, ніж країни, які думають, як не принизити путіна.

         

 

 

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.