У липні відбудеться міжнародна конференція “Вплив воєнних дій на довкілля в Україні та права людини – цивілізаційні виклики людству”

190 Views

Яким має бути повоєнне «зелене відновлення» країни? Які інструменти, засоби та досвід варто включити у його загальну стратегію?

На початку липня Мережа захисту національних інтересів «АНТС», разом з партнерами проведе міжнародну конференцію «Вплив воєнних дій на довкілля в Україні та права людини – цивілізаційні виклики людству». Ініціатор заходу МБО «Екологія-Право-Людина».

Конференція стане форумом для об’єднання зусиль, обговорення методологій збору інформації, оцінки та підрахунку збитків, завданих війною довкіллю України, а також пропозиції стратегій вимагання компенсації та забезпечення відновлення довкілля. Під час заходу планується обговорити повоєнне «зелене відновлення» України й ті інструменти, засоби та досвід, які може запропонувати міжнародне співтовариство. Більш детальна інформація: про учасників, порядок денний та ін. є на сторінці конференції: https://bit.ly/3H6sRge

Захід проводиться за фінансової підтримки Посольства Нідерландів в Україні

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.