Мережа захисту національних інтересів «АНТС» стала співорганізатором відкриття Українських днів в Брюсселі

202 Views

13 червня в Брюсселі, в Українському хабі громадянського суспільства, відбулося відкриття Українських Днів за участі Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука.

До заходу в режимі онлайн доєдналися члени парламентської мережі «Об’єднані для України», яка налічує понад 300 друзів України у понад 30 країнах, участь також взяла відома українська співачка Руслана.

          «Проведення такого заходу, Українського тижня в Брюсселі, дуже вітається. Це важлива ініціатива, бо нині, напередодні історичного засідання Європейської Ради, на якому буде вирішене питання про надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС, потрібно тримати Україну в «hight on the agenda» в Брюсселі  і Європейському Союзі.», – наголосила учасниця Мережі захисту національних інтересів АНТС, експертка з двосторонніх відносин між Україною та ЄС, яка нині перебуває в Брюсселі, – Марія Голуб.  – Проведення Днів України в Брюсселі має посприяти у виконанні цієї великої місії. Таким чином ми показуємо, що Україна говорить «in one voice», а ідея європейської інтеграції змогла консолідувати суспільство на всіх рівнях: Уряд України, Парламент, Адміністрація Президента, експертні кола, громадські організації – одноголосно виступають за надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС і подальше просування інтеграційним шляхом, –  пояснила експертка.

На відкритті Українських Днів в Брюсселі учасники обговорили питання підтримки України. Сьогодні українські військові борються за життя і мир, демократичні цінності і рівні права в Україні та усій Європі, саме тому питання надання Європейським Союзом Україні статусу кандидата в члени є як ніколи актуальним. Зокрема, учасники дискусії зосередилися на тому як можна зміцнити позиції напередодні історичного рішення.

На заході відбулося відкриття виставки українського фотокореспондента Макса Левіна, який загинув під час повномасштабного нападу росії на Україну, фіксуючи фотографіями історію боротьби.

Подія ініційована членом Європейського Парламенту Андрюсом Кубіліусом.

Співорганізаторами заходу виступили:

Парламентська мережа «Об’єднані для України», Європейський Парламент, Верховна Рада України, Представництво України при Європейському Союзі, Український хаб громадянського суспільства в Брюсселі, неурядові організації ANTS, ANTaC, Міжнародний Центр Української Перемоги та UAction Network.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.