Благодійний концерт “На шляху до перемоги» у Рівному. Анонс.

164 Views

Українці – нація невтомних людей. Коли навколо війна, яку розпочала нацистська росія проти України, наша держава чинить опір на кожному кроці.

Ми боремося за своє існування і маємо діяти як один організм, тільки так можна побороти ворога – спільно, як один.

Немає маленьких справ у боротьбі з росією, кожна – це крок, який наближає нас до перемоги.

Такою справою є Благодійний культурно-мистецький тур «На шляху до перемоги», який відбудеться у Рівному 19-го червня у Парку Молоді (Лебединка). Співачка з Рівного, невгамовна, унікальна, всіма улюблена Христина Панасюк і поетка, учасниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» – Злата-Зоряна Паламарчук, виступлять з благодійною ціллю, зібрати кошти на аж 4 ноутбуки для 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, а саме для двох нових підрозділів.

Перших захід з Благодійного культурно-мистецький туру, відбувся в Одесі 31 травня з одеським гуртом «Друже Музико». Ось як це було в сюжеті телерадіокомпанії Міністерства оборони України https://cutt.ly/oJ2Go25

Запрошуємо журналістів з Рівного відвідати наш виступ і медійно підтримати мистецький проєкт, щоби зібрати кошти для потреб ЗСУ.

Розкажіть про цей благодійний виступ, щоб якомога більше людей дізналося про нього і змогли підтримати.

Контактна особа – 097 71 77 817 – Зоряна Паламарчук.

Перемога за нами.

Слава Україні.

Організатор – Мережа захисту національних інтересів «АНТС»

19 червня, 17:00

Парк Молоді (Лебединка)

Подія на ФБ – https://cutt.ly/mJ2HitT

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.