Ми ніколи не здамося – Ганна Гопко

122 Views

Сьогодні відбувається цивілізаційна війна і для українців вона про людяність та гідність.

На цьому наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів Ганна Гопко.

«Українці ніколи не здадуться та не віддадуть власні території.  Для нас лише повне відновлення територіальної цілісності та суверенітету буде справжньою українською перемогою, яка геополітично є в колективних інтересах Заходу», – підкреслила вона.

Додала:

 «Українська боротьба проти росії – це потужний сигнал для Китаю, щоб не поводити себе, як росія в регіоні Тихого та Індійського океанів».

Україна повинна отримати більше зброї, яку нам обіцяли Великобританія, США.

«Вони стали гарантами безпеки, коли Україна віддала ядерну зброю, маючи 3-й у світі ядерний потенціал. Нам потрібна також допомога у розблокуванні чорноморських портів тому, що тоді світ зіткнеться із глобальним голодом», – сказала Ганна Гопко.

Російська війна в Україні — причина інфляції в Європі.

«Ми бачимо, що рівень інфляції зростає, кожного дня зростає і загроза глобального голоду. Якнайшвидша перемога Україна – у колективних інтересах усієї світової цивілізації. Це про битву гідності із тоталітаризмом. Коли ми кажемо «ніколи знову», зараз це означає, що Захід повинен допомогти зупинити та покарати путінський режим на міжнародному трибуналі, а російське суспільство має сплатити репарації та компенсації за великі втрати українських дітей і жінок. Ось – справедливість», – наголосила Ганна Гопко.

Світ має визнати росію країною-терористом.

«Американський уряд повинен визнати росію, як державу, що спонсорує тероризм, визнати групу «Вагнер» терористичною організацією. І, звичайно, ввести санкції проти воєнної індустрії росії, проти патріарха кирила. Також важлива ще більша військова підтримка України. Окрім цих 50 мільярдів, за які проголосував Конгрес, нам потрібне важке озброєння, щоб Україна мала змогу деокупувати захоплені території. Адже те, що ми отримали зараз, цього все ще недостатньо. Наступальна зброя дуже потрібна, щоб звільнити території, де росія щогодини вбиває українців».

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.