Дискусія “Відбудуємо Україну. Подбаємо про довкілля!”

158 Views

Запрошуємо на онлайн дискусію до Дня довкілля! Експерти презентують аналітичний документ “зеленої” відбудови України та бачення консорціуму TedJusticeRol “зеленого” відновлення країни.

Хто: МБО “Екологія – Право – Людина”, Мережа захисту національних інтересів “АНТС”, Українська природоохоронна група, Save Dnipro.Формат участі: Зацікавлені можуть попередньо заповнити форму й долучитися до спілкування (ви отримаєте посилання на Зум-сесію за 1 годину до початку), або ж написати запитання й переглянути онлайн дискусію у записі.

Модераторка: Ганна Гопко, Мережа “АНТС”.

Спікери:

– Ольга Мелень-Забрамна презентує аналітичний документ ЕПЛ “зеленої” відбудови України. Європейські дороговкази для шляху відбудови. Горизонтальні реформи, що треба запустити для збалансованого управління природними ресурсами під час відновлення економіки та інфраструктури України.

– Анатолій Павелко представить частину аналітичного документа, присвяченого основам раціонального використання земель та збереження ґрунтів задля здорового та безпечного майбутнього громадян України, бачення використання деградованих, замінованих земель, перспективи збереження довкілля через диференційований підхід до повоєнного землекористування.

– Богдан Кученко розкаже про наслідки воєнних дій для лісових ресурсів та перспективи збереження та відновлення лісів в повоєнній відбудові.

– Олексій Василюк розповість про основні виклики для збереження біорізноманіття під час відновлення України.

– Ірина Черниш представить дослідження про наслідки для довкілля від промислового забруднення, спричиненого війною та перспективи відбудови промисловості у руслі зеленої економіки.

– Соломія Баран розкаже про перспективи притягнення до кримінальної відповідальності за масове знищення окупантами довкілля України (злочин екоциду) сьогодні та законодавчі основи запобігання вчинення злочинів проти природи, що мають серйозні та масштабні наслідки для довкілля.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.