«АНТС» спільно з українськими митцями ініціювали культурно-мистецький благодійний тур

177 Views

Мета – зібрати кошти на чотири ноутбуки для наших захисників із 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Учасники Мережі національних інтересів  «АНТС», спільно з українськими митцями, ініціювали культурно-мистецький благодійний тур містами країни. Мета – зібрати кошти на чотири ноутбуки для наших захисників із 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

«Війна породжує ініціативи покликані допомогти нашим ЗСУ, і наша – не виняток. Нині всі українські митці дуже відкриті  до спілкування, тому комунікація налагоджується миттєво, особливо коли мета – допомога захисникам. Ніхто не відмовляє. Всі допомагають.”, – розповіла в ефірі військового радіо АРМІЯ ФМ організаторка туру, поетеса, учасниця мережі захисту національних інтересів «АНТС» Зоряна Паламарчук.

– 31 травня ми провели перший захід в Одесі. Концерт відбувся в одній з найстаріших книгозбірень міста – бібліотеці ім. М. Грушевського разом з гуртом «Друже Музико» та засновницею українського розмовного клубу  Тетяною Хамрай. Гурт «Друже Музико» знають всі одесити. Це команда, яка проїхала всю лінію фронту і підтримує наших бійців ще з 2014 року. Я зачитала поезію зі своєї збірки “Словом по війні”, присвяченій російсько українській війні.

Поетка підкреслює: під час підготовки концертів організатори особливу увагу приділяють безпеці.

«Зараз це найголовніше. Тому враховували близькість до укриттів, аби в разі повітряної тривоги можна було швидко спустися у безпечне місце».

Наступні заходи культурно-мистецького туру відбудуться у Вінниці та Рівному.

«Забігаючи наперед можу сказати, що у Рівному  участь у концертній програмі візьме вже легендарна співачка  Христина Панасюк. Коли я звернулася до неї, вона миттєво погодилася», –  каже організаторка заходу.

Частина грошей на ноутбуки для бійців почала збиратися ще на етапі анонсу першого концерту:

«Кошти почали надходити одразу, як ми оголосили про тур. Люди, які не можуть відвідати наші заходи з тих чи інших причин хотіли долучитися до збору».

Якщо ви також бажаєте допомогти нашим бійцям, кошти можна переказувати на рахунок:

4149 6293 3103 2755 Приват, Зоряна Паламарчук

Запис трансляції концерту в Одесі можна переглянути за цим посиланням – https://cutt.ly/FJhUezX

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.