Проблема питної води в умовах війни

258 Views

За даними ЮНІСЕФ 1,4 мільйона людей залишилися без водопостачання на сході України. Ще 4,6 мільйона людей мають обмежений доступ до води. Загалом, понад 6 мільйонів людей в Україні щодня стикаються із труднощами із доступом до питної води.

У тих місцях, де вщухла активна фаза російсько-української війни, наприклад, на Київщині, водопостачання поступово відновлюють комунальні служби. А ось у населених пунктах, де ведуться активні бойові дії, це залишається вкрай важливою потребою. Тут джерелом, де можна здобути питну воду, є водойми. Але вживати таку воду можна тільки після очистки за допомогою спеціальних пігулок. 

“ Як тільки виник запит на пігулки для очистки води, одразу знайшлися люди, які підтримали та спільними зусиллями ми віднайшли можливість закупити близько 100 упаковок спеціальних пігулок для очистки води. Частина надійшла з Європи, частина – зі США. Складний і довгий шлях, але мета допомогла знайти способи і купити одні з найкращих засобів такого типу. Переважна кількість пігулок була надана військовим, які виконують бойові завдання на сході України, зокрема Вугледарський, Краматорський та інші напрямки.

Такі пігулки стануть у нагоді і військовим під час виконання бойових завдань, і цивільним у найгарячіших точках. Ці засоби допомагають мінімізувати випадки, а в ідеалі запобігти виникненню інфекційних захворювань, які передаються при вживанні неякісної питної води (наприклад: лямбліоз, криптоспоридіоз, ротавіруси та ін.).

Особлива подяка за можливість втілити це завдання: Ользі Малишевій та Мирославі Мирончук за координацію та фінансовий внесок, музиканту та співаку Irondi Chizimizu Chukwuemeka (Zimrod) за фінансовий внесок, музиканту Сергію Поповичу (Siggi Pop) та його  дружині за пошук та передачу препаратів в Україну. Все доставлено і в надійних руках. В руках наших воїнів.” – розповіла учасниця ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС” Антоніна Загроцька.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.