Успіх України на фронті залежить від своєчасного постачання важкого озброєння – Ганна Гопко

79 Views

Успіх України на фронті залежить від своєчасного постачання важкого озброєння для наших військових. Кожен день зволікань призводить до десятків жертв українських військових та цивільних.

Про це голова Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко сказала в ефірі TVP World.

«І людські життя – це ціна, яку ми платимо, поки Україна чекає обіцяного. Наша країна вже понад 9 років стоїть на захисті Європи, адже війна почалася не 70 днів тому! Дозвольте мені нагадати, що вже 9 років продовжується російська агресія. Російські збройні сили деморалізовані, адже вони мають дуже великі втрати. У них немає мотивації боротись. За що боротися?! За путінську відбудову радянського союзу?! Звичайно, ні. Я насправді не вірю цій статистиці, ви ж знаєте, путін щоразу перемагає на президентських виборах, але усі знають, що вони сфабриковані. Це тоталітарний режим», –  каже Ганна Гопко.

Вона наголосила, що для України та ЗСУ дуже важливо, щоб Захід після історичної зустрічі в Рамштайні пришвидшив постачу зброї для того, щоб отримати нашу перемогу.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.