Сиресь Боляєнь з високої трибуни ООН:  риторику про захист меншин рф використовує лише для загарбання чужих земель

112 Views

Інязор (верховний старійшина) ерзянського народу Сиресь Боляєнь звинуватив Москву в навмисному доведенні до занепаду національних республік та місць компактного проживання корінних народів у рф.

Питання етноциду він порушив з високої трибуни ООН, передають ЗМІ.

«Поки ми обговорюємо мандат Форуму, кремль відправляє представників мого та інших корінних народів росії знищувати Україну. росія не визнає Декларацію ООН про права корінних народів. А риторику про захист меншин використовує лише для загарбання чужих земель. росія давно не є федерацією, а в’язницею народів, у якій вже дев’ятий рік утримує також мільйони громадян України”, –  зазначив Боляєнь.

За його словами, частка представників корінних народів росії у загальному числі загиблих інтервентів непропорційно висока.

«Вона значно перевищує частку цих народів у структурі населення росії. На це вказують як офіційна російська статистика, так і російські вчені, зокрема Алєксєй Малашенко та Ахмет Ярликапов”, – зазначив Боляєнь.

Регіонами-лідерами за кількістю загиблих військових на тисячу населення є Північна Осетія, Бурятія, Тува, Дагестан, Інгушетія, Чукотка та регіон Ідель-Урал.

«Російська імперія, спадкоємицею якої є теперішня рф, – приклад класичної імперії. Усі імперії, починаючи від перших імперій Вавилону, Єгипетської і т.д.  і аж до СРСР, сповідували єдиний принцип «плавильного котла», в якому вони руйнували національну ідентичність націй. Так, в СРСР була концепція єдиного радянського народу. Її сформували Володимир Ленін та Йосип Сталін. Проте саме реалізатором її став Сталін, він і заклав основи цієї політики, став ініціатором поневолення корінних народів. Нині рф – остання імперія на європейському континенті. Але це імперія не європейського історичного типу, а східного – деспотичного», – каже учасник Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Роман Войтович.

– Вона не має жодного «національного ядра», а її конструкція – фейк і міф від початку крадіжки етноніму «Русь» в «України-Русі» – і аж до підміни істинного імперського устрою Росії терміном «федерація» із вихолощеним змістом. Московія не належить до європейської цивілізації, яка після багатьох війн на континенті «вивела» одну з фундаментальних цінностей сучасного міжнародного права, закладену, в тому числі в установчих документах ЄС: «єдність  – у різноманітності» (unity in diversity). А масштаб і антигуманізм цієї війни проти України – найкраще підтвердження ворожості Московії до Європи».

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.