Ольга Айвазовська: “Є санкції, які не можуть бути зняти з росії ніколи. Акт геноциду вже відбувся в Україні.”

119 Views

Голова правління Всеукраїнської громадської організації Громадянська мережа «ОПОРА» Ольга Айвазовська виступила на Міжнародній конференції «Після війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства»

“Я змушена перекладати відповідальність публічно за агресію проти України і на російське суспільство. Поки не дійде цей факт, який є реальністю, до Заходу ми не отримаємо реального припинення цієї агресії  в майбутній перспективі. путіну 70 років, Радянський Союз живе і процвітає. І буде не путін – буде хтось інший. Якщо суспільство не прийме інші правила гри, якщо режим не буде змінений на більш демократичний, хоча б транзитний, насправді, ні про яку відплату, розрахунок мова йти не може.

Є санкції, які не можуть бути зняти ніколи. Акт геноциду вже відбувся в Україні. До зміни режиму і до відплати суспільства, а це питання десятків років, – ці санкції не можуть бути зняті, крапка. Інакше ми визнаємо, що так можна і провокуємо наступну віху з наступним лідером авторитарним в російській федерації, не залежно, в яких кордонах на той момент вони будуть”, – зауважила Ольга Айвазовська.

В обговоренні взяли участь і Мережа захисту національних інтересів “АНТС”, International center for Ukrainian victory, Всеукраїнська громадська організація Громадянська мережа «ОПОРА»

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.