Тайра перебуває в полоні вже МІСЯЦЬ

251 Views

Нам важко писати цей допис, але ми маємо засвідчити, що наша подруга, всім відома українська волонтерка-парамедикиня Юлія «Тайра» Паєвська вже цілий місяць перебуває у полоні російських загарбників.

16 березня, у Маріуполі, бойовики угруповання «ДНР» затримали Юлію Паєвську та її водія Сергія.  Перше підтвердження того, що Тайра потрапила в полон, з’явилося у сюжеті так званого «МВС» угруповання «ДНР».

Згодом з’явився ще один сюжет російського телеканалу НТВ, у якому Паєвську звинувачували у зв’язках із батальйоном «Азов» та спробі втекти з Маріуполя під виглядом біженки із двома маленькими дітьми, чиї батьки загинули. Насправді, Юлія Паєвська  рухалася в «зеленому коридорі», супроводжуючи дітей та жінок, вивозячи їх із Маріуполя до Запоріжжя.

Ми досі нічого не знаємо про місцеперебування нашої Тайри та її стан. Чоловік Юлії Паєвської, Вадим Пузанов, в інтерв’ю Радіо Свобода розповів, що росіяни не хочуть її ні на кого міняти, щоб надалі використовувати її з пропагандистською метою і для якоїсь провокації. Також він наголосив, Тайра має постійно приймати певні ліки, вона також хворіє на астму, кілька років тому їй замінили обидва тазостегнові суглоби. Навряд вона має всі необхідні умови для того, щоб її стан здоров’я підтримувався на належному рівні.

Ми закликаємо всю світову громадськість сприяти звільненню Юлії «Тайри» Паєвської з полону.

Тайра – не військовослужбовець. Вона цивільна особа, відповідно підпадає під захист міжнародного гуманітарного права. Її захоплення російськими окупаційними військами – воєнний злочин.

ВИМАГАЄМО ЗВІЛЬНЕННЯ ВОЛОНТЕРІВ ЮЛІ ТА СЕРГІЯ

Також вимагаємо звільнення 500 жінок, яких нині російські окупанти утримують у полоні.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.