Підтримайте наш проєкт ХаризмаUA

153 Views

До повномасштабної війни, яку розпочала фашистська росія проти України, ми запустили телепроєкт ХаризмаUA, який відкривав потенціал нашої держави через історії успіху унікальних українців.

Ми фільмували їхні розповіді про вдалі бізнеси, блискучі перемоги, розповідали про їхню творчість і визнання. Для того, щоби показати тяглість харизми України як держави, яка народжує лідерів в багатьох сферах національного та світового масштабу. Бо саме в Україні вони навчалися і виховувалися, ставали реформаторами, винахідниками, управлінцями, митцями, підприємцями, які розвивають нашу країну. Війна внесла корективи. Повномасштабне вторгнення росії на територію України ще сильніше об’єднало нас і загартувало. На фоні страшної війни з’являються світлі обличчя небайдужих українців, які день за днем, справа за справою наближають нашу спільну перемогу. Ми хочемо і далі розповідати про кращих з нас, які виступили цілим фронтом – культурним, дипломатичним, волонтерським і допомагають Україні перемогти росію, заявляючись на увесь світ: «Ми є, ми стоїмо, ми переможемо!» Харизма UA – має чітку і прозору позицію – засудження війни та допомога Україні. Ми хочемо й надалі розповідати про націю, яка перевернула уявлення світу, як боротися зі світовим злом.

Підтримайте наш проєкт регулярною підпискою від 3$ до 20$ на місяць на https://www.patreon.com/charismaUA або на українському сервісі https://www.yoku.fund/ok/charismaUA

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.