ІТ-компанія ЕРАМ та Мережа захисту національних інтересів АНТС допомогли бійцям Національної гвардії України

246 Views

Повномасштабна війна, яку розпочала фашистська росія в Україні об’єднала в одній спільній боротьбі весь свідомий український народ. 

Важко переоцінити вклад українських бізнесів, які допомагають українським військовим отримати все необхідне, щоб чинити опір російському окупанту.
До волонтерського руху в Україні приєдналася найбільша ІТ-компанія в Україні ЕРАМ. На заклик Золочівської міської ради Мережа захисту національних інтересів АНТС звернулася до команди ЕРАМ з проханням забезпечити 10-ма комп’ютерами бійців Національної Гвардії України. І завдяки злагодженій комунікації – все вдалося.
Команда ЕРАМ, як і Мережа захисту національних інтересів АНТС, мають чітку і прозору позицію – засудження війни та допомога Україні.
Сьогодні ми робимо все можливе,  щоб наблизити перемогу. Щоб зберегти країну і її людей. Щоб мати можливість продовжувати розвивати в Україні високотехнологічний бізнес. Щоб усі наші співгромадяни, яких війна вигнала зі своїх домівок – повернулися.
Саме тому кожен з нас, в Україні, чи за її межами, повинен зробити все можливе, щоби наблизити нашу перемогу у цій страшній війні з фашистською росією.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.