АНТС працює заради перемоги України

208 Views

Від початку масштабної ескалації проти України, Мережа АНТС активно долучилась до різних напрямків діяльності задля забезпечення перемоги України.

Міжнародна адвокація

Ганна Гопко, засновниця АНТС та інші члени організації провели численні зустрічі з делегаціями з країн-членів Євросоюзу, сенаторами ти конгресменами США, а також військовими експертами задля просування наступних пріоритетів:

–        «Закриття» повітряного простору над Україною

–        Посилення військової спроможності

–        План Маршалла для України

–        Членство в ЄС та НАТО

–        Гуманітарна допомога

Разом з партнерами з Casimir Pulaski Foundation та Центром протидії корупції було засновано International Centre for Ukrainian Victory, основним напрямком роботи якого є адвокація та просування інтересів України на міжнародній арені, а також сприяння роботі громадських організацій задля спільної перемоги України.

Гуманітарна допомога

Мережа АНТС разом з партнерами працює для забезпечення базовими необхідними речами (їжа, речі, медикаменти) тих громад, які найбільше постраждали від російської агресії.

–        За березень 2022 року було опрацьовано 20 заявок від понад 20 громад. Близько 800 людей адресно отримали цільову допомогу.

–        Було забезпечено індивідуальну допомогу жінкам з дітьми для евакуації з Харкова, Маріуполя та Одеси.

–        Було надано персональну допомогу членам моделі Молодіжної Парламентської Асамблеї НАТО (фінансова допомога, допомога з переселенням).

Допомога ЗСУ та теробороні

Мережа АНТС допомагає з постачанням обладнання та військової амуніції для ЗСУ та тероборони в різні регіони України. Надана допомога: 15 бронежилетів, 1 дрон, 4 тепловізори, 4 автомобілі, 2 приціли, 50 медичних комплектів, 20 рацій + 10 рацій з шифруванням, 1 генератор, понад 500 літрів пального для різних потреб, 1 супутниковий радар, бафи, балаклави, рукавиці, розгрузки, інше.

Донесення достовірної інформації

Мережа АНТС активно співпрацює з міжнародними медіа, щоб оперативно інформувати світову спільноту, а також внутрішню та зовнішню аудиторію про російське вторгнення в Україну, військові злочини путіна та воєнну ситуацію в різних регіонах.

–        Налагоджено контакти з понад 100 іноземними журналістами та медіа.

–        Понад 5 млн користувачів було охоплено через соціальні мережі.

–        Було надано численні інтерв’ю українським медіа та міжнародним: BBC, MSNBC, Timesradio, TalkRadio TV, DW news

–        Проєкт ХаризмаUA розповідає про українців, які допомагають пришвидшити перемогу України.

–        Забезпечено висвітлення у медіа адвокаційних кампаній та протестних акцій.

Хаб для представників громадянського суспільства

Мережа АНТС функціонує як хаб для забезпечення синергії та координації між представниками громадянського суспільства, а також для якнайкращого забезпечення їх потреб.

–        «Local Humanitarian Response Initiative» в координації з ГО «ЛІіС»

–        У співпраці з БФ “Бібліотечна країна” надано індивідуальну допомогу працівникам бібліотек з різних регіонів, які найбільше постраждали від військової агресії.

–        Співпраця з львівським Будинком Воїна щодо питань гуманітарної допомоги.

–        Співпраця з організацією «МотоХелп» в питаннях логістичного забезпечення гуманітарної допомоги.

–        Підготовка аплікаційних заявок на гуманітарну допомогу разом з ГО «Спілка ветеранів Донецького регіону».

Офіс АНТС функціонує як волонтерський центр: волонтери виготовляють камуфляжні сітки та координують гуманітарну допомогу.

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.