Звернення голови Удачненської селищної ради  Донецької області   

157 Views

              Звернення до послів Європейських країн, послів країн НАТО, до їхньої журналістської спільноти, до активних громадян, військових, духовенства, до сміливих і чесних людей західного світу.

           Московська орда скинула своє псевдодемократичне маскування і відкрито накинулась на Україну, з чіткою метою – знищення Української державності і чергового підкорення українців  на потребу відновлення могутності помираючої імперії. На жаль, історія знову нікого нічому не навчила, так званий цивілізований світ знову повірив, що скажена собака самовилікувалась і перестала кусатись, і це попри те, що «пУТІНСЬКИЙ рейх» нічого не приховував і давно проголосив курс на відновлення імперії зла.

            Може ви не знали, але ще Володимир Ленін, насміхаючись говорив, що «буржуи продадут нам веревку, на которой мы их повесим», згадайте хто побудував могутню військову промисловість Сталіну, в той час коли в більшовицькій імперії мільйони людей помирали від голоду і ще більше гинуло в сталінських таборах смерті, згадайте як «викохали» Гітлера, а потім Британія два роки самотужки билась з цим нацистським монстром. І тепер, знову, у 21 сторіччі викохали чергового монстра, засипали його шаленими трильйонами доларів, дали напитись крові та зміцніти.

             Невже легкі надприбутки та дешева сировина так легко відключає розум та інстинкт самозбереження? Чи, може гроші не пахнуть?  Так вони дуже пахнуть кров’ю Українців, Сирійців, Грузинів, Молдован, Чеченців, червоними лініями, надзвичайною стурбованістю, жадібністю, глупством та боягузтвом.

              Дозвольте вам пояснити, що буде з вірогідністю 100%,  якщо Україна впаде в лапи московської імперії.  Імперія не зупиниться, вона хоче жерти, і чим далі тим більше. За рахунок Українських військових заводів вона швидко переозброїться, а людські ресурси підвищать чисельний і якісний мобілізаційний  потенціал. І саме солдатів українців московія кине в бій у першу чергу, пояснивши їм «кто виноват и что делать». Вам пригадають все, і що було і чого не було (люди завжди шукають винних у своїх негараздах), пригадають Будапештський меморандум і гарантії безпеки, пригадають як ви з задоволенням приймали награбовані в нас кошти разом з нашими бандитами, як дозволяли шикарне життя всіляким покидькам з нашої землі (гроші не пахнуть?), пригадають як московія легко та недорого скупила багатьох Ваших впливових політиків, пригадають боягузтво політиків і байдужість суспільства, пригадають багато чого і ще більше напридумують (і є кому допомогти придумувати). Це буде помста принижених за свої невдачі, за втрачені шанси за обман сподівань.

               Допоможіть Україні вистояти, зараз Україна б’ється і стікає кров’ю за себе і за Вас. Негайно потрібна максимальна і швидка допомога, допомагаючи Нам Ви спасаєте себе. Зараз не час торгуватись і ховатись один за одного, орда чує Ваш страх і шаленіє від крові, дійте їхніми методами, купуйте їхніх генералів, обіцяйте прощення гріхів олігархам, виселяйте їхні сім’ї назад, в мордор, озброюйте нас до зубів, пропускайте своїх добровольців, піднімайте громадськість, пхніть своїх політиків у спину бо відсидітись у холодку не вдасться.

              Зрозумійте нарешті, ВПАДЕМО МИ – НАСТУПНІ ВИ.

          У наших краях існує повір’я, що якщо помирає стара відьма і ніяк не може померти, то треба на хаті, в стрісі зробити дірку, щоб її чорна душа легше відлетіла в пекло. Давайте разом проб’ємо дірку над московією, нехай вона вже нарешті помре, а то мучиться бідна, сама не живе і другим не дає, віками.

          Мабуть прийшов її час.

          Голова Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області Валерій Дугельний.   

  

No comments

Наша місія – зробити Україну лідером сучасного світу, розкривши її унікальний потенціал трендсеттера через адвокацію національних інтересів.